دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

BurnAware Professional 10.0 + Portable رایت آسان سی دی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سی دی و DVD | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/20 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19642

BurnAware Professional رایت سی دی
BurnAware نرم افزاری قدرتمند با رابط کاربری ساده جهت کپی از انواع دیسک‌ ها و رایت آسان انواع سی دی می باشد.
این نرم افزار مخصوص رایت، شما را در انجام کپی از انواع CD و DVD عکس های دیجیتال، اسناد، بازی، فیلم و موسیقی به آسانی یاری می کند. با بکارگیری این برنامه قادر خواهید بود تا به راحتی یک سی دی صوتی یا MP3 را ساخته و آن را رایت نمایید و همچنین دیسک های DVD-Video و دیسک های داده، ایمیج های ISO و ایمیج های CUE را هم بسازید.

BurnAware توانایی پاک نمودن یا فرمت دیسک های Rewritable و کپی CD یا DVD به صورت ایمیج ISO را نیز در اختیارتان قرار می دهد. رابط کاربری بسیار ساده و جذاب BurnAware باعث می شود تا سرعت عمل بهتری در انجام کارها داشته و در عین حال با یک محیط ساده و زیبا هر کاربر تازه کاری را قادر به استفاده از این برنامه می کند. شما به آسانی خواهید توانست اطلاعات مورد نظر خود را رایت نموده و یا در قالب فایلهای ایمیج ذخیره نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سی دی و DVD

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود