دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CloneCD 5.3.4.0 رایت سی دی های قفل دار و خش دار

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سی دی و DVD | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1674

CloneCD رایت سی دی های قفل دار و خش دار
CloneCD 5.3.4.0 معروف ترین نرم افزار کپی و رایت سی دی های قفل دار و خش دار می باشد.
این ابزار کاربردی جهت رایت کردن سی دی های موزیک و انواع داده های مختلف طراحی شده که بدون توجه به محفاظت شده بودن یا نبودن داده های موجود روی سی دی در مقابل کپی ، قادر است آنها را کپی نماید. این برنامه هر نوع CD را با تعداد اندکی کلیک ماوس برای شما کپی می کند و در اختیارتان قرار می دهد. این نرم افزار شما را قادر می سازد یکی از مناسب ترین کپی های یک به یک را از داده های اصلی خود تهیه نمایید. حتی زمانی که نسخه اصلی بعضی از CD های صوتی شما در ضبط صوت دیگر قابل اجرا نباشند ، نسخه کپی شده آن که توسط نرم افزار CloneCD تهیه می کنید به درستی اجرا می شود. این برنامه فرمت های ISO و UDF به صورت کامل پشتیبانی می کند. این نکته نیز قابل ذکر است که دیسک هایی که توسط نرم افزار Saedisk3 قفل شده اند و در برابر کپی شدن به نوعی محافظت می شوند، بوسیله CloneCD به آسانی قابل کپی شدن می باشند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار CloneCD : اولین نرم افزاری که از فناوری Raw-Mode جهت کپی کردن استفاده نمود ، تهیه کپی های یک به یک با سی دی های R RW ، تقویت کردن Sector های ضعیف موجود در دیسک های خش دار و خوانده شدن آنها ، توانایی نهایت استفاده از سی دی های رسانه ای توسط Tray Icon های مربوطه ، رابط کاربری هوشمند جهت استفاده آسان کاربران ، وجود گزینه های پیشرفته جهت کاربران حرفه ای ، پشتیبانی کامل از دی وی دی های SPLIT شده که مخصوص FAT32 است و مواردی دیگر می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سی دی و DVD

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود