دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DAEMON Tools Ultra 5.0.0.0540 مدیریت و تبدیل فایل های ایمیج

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار سی دی و DVD | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/24 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16003

DAEMON Tools Ultra مدیریت و تبدیل فایل های ایمیج
DAEMON Tools Ultra نرم افزاری بسیار کارآمد جهت مدیریت ، ویرایش ، تبدیل و ساخت فایل های ایمیج و همچنین ایجاد درایور مجازی می باشد.
این نرم افزار مفید جهت کار و مدیریت روی انواع فایل های ایمیج ساخته شده که در عین سادگی ظاهر برنامه کارایی بسیار بالایی دارد. با بکارگیری این برنامه می توانید فایل های ایمجی با فرمت های مختلفی را درون درایو مجازی ساخته شده توسط خود این برنامه فراخوانی نمایید و بدون نیاز به رایت از آنها استفاده کنید.
DAEMON Tools Ultra می تواند کلیه فرمت های فایل های ایمیج رایج را به فرمت های MDS،MDX،MDF و ISO تبدیل نماید و همچنین از انواع CD و DVD و دیسک های نوری فایل های ایمیج با فرمت دلخواه ایجاد کند. بعد از ساخت فایل ایمیج خود جهت محافظت از آن می توانید روی آن کلمه عبور تعریف کنید و جهت کم شدن حجم فایل نهایی فایل ایمیج خود را فشرده سازی کنید و یا اینکه آن را به چند فایل مجزا تقسیم نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار سی دی و DVD

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود