دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced Mouse Clicker 4.1.8 ضبط و تکرار حرکات موس

Advanced Mouse Clicker ضبط و تکرار حرکات موس
Advanced Mouse Clicker نرم افزاری بسیار مفید و کاربردی جهت ضبط و تکرار حرکات انجام شده بوسیله موس می باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید انجام کارهای تکراری و کسل کننده را به صورت خودکار و کاملا منظم انجام دهید به صورتی که هم قادرید یک مرتبه آن کار را انجام داده و برنامه حرکات موس شما را ضبط کند تا به صورت خودکار شروع به تکرار آن نماید و یا اینکه با تعریف نمودن دستورات خاصی برای برنامه به او این وظیفه را بدهید که در چه نقطه ای از صفحه نمایش در چه زمانهایی ، چند بار عمل کلیک موس را انجام دهد.
Advanced Mouse Clicker از لحاظ سرعت پاسخگویی بسیار مناسب کد نویسی گردیده و با توجه به میزان منابع مصرفی آن از CPU و حافظه رم سیستم در زمان انجام عمل کلیک کردن موس تکراری و مداوم به هیچ وجه روی عملکرد کلی سیستم تاثیر منفی ندارد.

 

FileMenu Tools 7.2 + Portable مدیریت منوی راست کلیک ویندوز

FileMenu Tools

FileMenu Tools نرم افزاری جهت ویرایش و سفارشی سازی منوی راست کلیک در ویندوز می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانی به راحتی هر قسمت از منوی راست کلیک ویندوز را حذف و هر آیتی می خواهید به آن اضافه نمایید. نصب و بکارگیری این برنامه آسان بوده کاربران مبتدی نیز با آن مشکلی نخواهند داشت.

FileMenu Tools به منوی راست کلیک مواردی همچون (ارسال به، منو، توضیحات، برنامه های کاربردی و...) را اضافه می کند که میتوان هر یک از آنها را نیز ویراش نمود به صورت جزئی تمام قسمتهای آن را به دلخواه خود تنظیم نمود. مواردی مانند ( action, menu text, description, icon, element types, file extensions, folders, drives, modifier keys, arguments, working folder, multiple instances, and administrative mode )

FileMenu Tools می تواند تنظیمات مورد نظر شما را در یک فایل INI یا REG ذخیره کند تا در مواقع دیگر نیز از آن استفاده نمایید. این برنامه هیچ گونه تاثیر منفی روی عملکرد و سرعت سیستم نخواهد داشت و با اعمال تنظیمات دلخواه و دسترسی سریعتر به برنامه ها و فولدرهایی که اغلب مورد نیاز می باشند در کل باعث افزایش راندمان کاری شما می گردد.

 

DeskSoft WindowManager 4.5.1 مدیریت پنجره های ویندوز

DeskSoft WindowManager

DeskSoft WindowManager نرم افزاری جهت به خاطر سپاری اندازه و مکان پنجره های باز شده در ویندوز و مدیریت آنها می باشد.
این برنامه به خوبی می تواند با به خاطر سپردن جا و اندازه تک تک پنجره های باز شده در صفحه دسکتاپ ویندوز شما را جهت مدیریت کامل پنجره ها در ویندوز یاری نماید. با بکارگیری این نرم افزار کم حجم و در عین حال کاربردی به آسانی می توانید پنجره های فعال در ویندوز را مدیریت کنید. قادر خواهید بود چندین پنجره مرتبط به یک برنامه خاص را در یک دسته جمع آوری کنید تا از به ریختگی و شلوغی دسکتاپ جلوگیری نمایید.

DeskSoft WindowManager این توانایی را به شما می دهد تا هنگامی که چندین پنجره فعال روی دسکتاپ خود در حال اجرا دارید و اندازه های آنها متفاوت است و به شکلی روی یکدیگر قرار گرفته اند که نمی توانید به سرعت آنها را از یکدیگر تشخیص داده و مانع پیشرفت کار شده اند تنها با یک کلیک تمام پنجره های فعال را به صورت منظم با اندازه های یکسان روی صفحه دسکتاپ بچینید و خود را از سردرگرمی نجات دهید.

 

Stardock Fences 3.0.3.745 تنظیم چیدمان آیکون های دسکتاپ

Stardock Fences
Fences ابزاری کاربردی جهت مدیریت و دسته بندی آیکون های دسکتاپ می باشد که توسط آن می توانید حالت های مختلفی برای آیکون ها در نظر بگیرد و با یک کلیک چیدمان آیکون های روی دسکتاپ را تغییر دهید.
این برنامه علاوه بر زیبا سازی محیط دسکتاپ شما با دسته بندی آیکون ها در گروه های مختلف باعث افزایش سرعت کاری شما می گردد و می توانید برای برنامه زمانبندی روزانه و هفتگی نیز تعیین کنید تا بر اساس جدول زمانی مشخص شده چیدمان خاصی را استفاده کند و چه تعداد از آیکون ها محو گردند و کدام یک نمایش داده شوند.

Fences برای آن دسته از کاربرانی که دسکتاپ های شلوغ و آیکون ها درهم ریخته ای دارند به مانند یک ناجی عمل می کند و با دسته بندی و مرتب سازی آیکون ها جان تازه ای به دسکتاپ می دهد. مثلا می توانید تمامی برنامه های گرافیکی خود را در یک گروه جدا کنید تا هنگام نیاز، دسترسی خیلی راحتی به آنها داشته باشید.

 

DesktopOK 4.55 ذخیره و بازیابی موقعیت آیکون های دسکتاپ

DesktopOK ذخیره و بازیابی موقعیت آیکون های دسکتاپ
DesktopOK نرم افزاری کاربردی جهت ذخیره و بازیابی موقعیت آیکونهای روی دسکتاپ ویندوز می باشد.
این برنامه سبک که بکارگیری آن نیز راحت می باشد به شکلی خاص موقعیت آیکون های دسکتاپ شما را ذخیره نموده و هر زمان احتیاج باشد آنها را به شکل و چیدمان قبل باز می گرداند تا هنگامی که احتیاج است تنظیمات وضوح صفحه نمایش خود را تغییر دهید دیگر نگران چیدن دوباره تمامی آیکون های دسکتاپ نباشید.

DesktopOK به خوبی حالت چیدمان و محل دقیق آیکون های دسکتاپ را ذخیره می کند و هرگاه نظم خاصی که به دسکتاپ خود داده بودید به هم ریخت به آسانی می توانید چیدمان مورد علاقه خود را ایجاد نمایید. این نرم افزار به صورت قابل حمل می باشد و نیازی نیست که آن را روی سیستم خود نصب کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DesktopOK مواردی مانند : صرفه جویی در زمان برای چیدن آیکون های دسکتاپ بعد از هر بار تغییر رزولوشن صفحه نمایش ، چیدمان آیکون های منحصر به فرد برای هر یک از کاربران ویندوز به صورت مجزا ، مخفی کردن خودکار آیکون های صفحه دسکتاپ ، بازگردانی حالت چیدمان آیکون ها به وضعیت قبلی به چند کلیک ساده ، امکان اجرای برنامه هنگام راه اندازی ویندوز ، ذخیره خودکار مکان آیکون های دسکتاپ و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد