دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Clover 3.2.4 مشاهده پوشه های ویندوز اکسپلورر شبیه تب های گوگل کروم

Clover مشاهده پوشه های ویندوز اکسپلورر شبیه تب های گوگل کروم
Clover ابزاری جهت اضافه کردن سربرگ به مرورگر فایل ویندوز می باشد.
از قابلیت های مفیدی که به مرورگرهایی مانند گوگل کروم ، اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس اضافه گردید ، توانایی باز کردن و مشاهده چند تب (Tab) در یک پنجره به صورت متمرکز بود، با اضافه شدن این قابلیت مجبور نبودید تا جهت باز کردن هر آدرس اینترنتی جدید یک پنجره نیز باز کنید، اکسپلورر ویندوز نیز هر پوشه و فولدری را در یک پنجره مجزا به کاربر نمایش می دهد و تا کنون برای پشتیبانی از ویژگی بکارگیری تب اقدامی صورت نگرفته ولی در ادامه شما را با یک افزونه بسیار کاربردی و در عین حال کوچک برای اکسپلورر ویندوز آشنا خوهیم کرد که به شما را قادر می سازد تا دقیقا شبیه مرورگر گوگل کروم تمامی پوشه ها و فولدرهای باز شده ویندوز را در یک پنجره و به صورت متمرکز در اختیار داشته باشید و آنها را مدیریت نمایید.
نرم افزار Clover یک ابزار بسیار سبک است که با محیطی دقیقا شبیه مرورگر گوگل کروم و با تنظیماتی مشابه شما را قادر می سازد یک تب جدید ( پوشه My Computer به عنوان پیش فرض برنامه نمایش داده می شود ) ایجاد نمایید و همچنین پوشه های مورد علاقه خود را بوک مارک و یا پین نمایید تا به آسانی توسط بوک مارک برای دفعات بعدی با سرعت بیشتری به آنها را در دسترس داشته باشید.

 

DesktopOK 4.46 ذخیره و بازیابی موقعیت آیکون های دسکتاپ

DesktopOK ذخیره و بازیابی موقعیت آیکون های دسکتاپ
DesktopOK نرم افزاری کاربردی جهت ذخیره و بازیابی موقعیت آیکونهای روی دسکتاپ ویندوز می باشد.
این برنامه سبک که بکارگیری آن نیز راحت می باشد به شکلی خاص موقعیت آیکون های دسکتاپ شما را ذخیره نموده و هر زمان احتیاج باشد آنها را به شکل و چیدمان قبل باز می گرداند تا هنگامی که احتیاج است تنظیمات وضوح صفحه نمایش خود را تغییر دهید دیگر نگران چیدن دوباره تمامی آیکون های دسکتاپ نباشید.
DesktopOK به خوبی حالت چیدمان و محل دقیق آیکون های دسکتاپ را ذخیره می کند و هرگاه نظم خاصی که به دسکتاپ خود داده بودید به هم ریخت به آسانی می توانید چیدمان مورد علاقه خود را ایجاد نمایید. این نرم افزار به صورت قابل حمل می باشد و نیازی نیست که آن را روی سیستم خود نصب کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DesktopOK مواردی مانند : صرفه جویی در زمان برای چیدن آیکون های دسکتاپ بعد از هر بار تغییر رزولوشن صفحه نمایش ، چیدمان آیکون های منحصر به فرد برای هر یک از کاربران ویندوز به صورت مجزا ، مخفی کردن خودکار آیکون های صفحه دسکتاپ ، بازگردانی حالت چیدمان آیکون ها به وضعیت قبلی به چند کلیک ساده ، امکان اجرای برنامه هنگام راه اندازی ویندوز ، ذخیره خودکار مکان آیکون های دسکتاپ و ... می باشند.

 

AutoHideDesktopIcons 2.82 پنهان کردن آیکون های دسکتاپ

AutoHideDesktopIcons پنهان کردن آیکون های دسکتاپ
AutoHideDesktopIcons نرم افزار کاربری ، سبک و رایگانی که بوسیله آن قادر خواهید بود آیکون های دسکتاپ ویندوز خود را در یک زمان تعیین شده مخفی نمایید. به عنوان مثال گزینه های نرم افزار را طوری تنظیم می کنید تا در صورتی که روی دسکتاپ خود به مدت 5 ثانیه هیچ گونه فعالیتی انجام ندهید برنامه به صورت خودکار آیکون ها ی دسکتاپ شما را مخفی نماید و اگر به آیکون های دسکتاپ نیاز پیدا کردید تنها با زدن یکی از دکمه های موس آیکون ها به حالت قبل برگشته و نمایان می شوند.
همچنین نرم افزار رایگان AutoHideDesktopIcons دارای تنظیمات خاصی مانند مشخص نمودن مدت زمان انتظار و مشخص کردن دکمه موس جهت ظاهر شدن آیکون های دسکتاپ نیز می باشد.

 

Start Menu X Pro 6.00 منوی استارت حرفه ای و شخصی

Start Menu X Pro منوی استارت حرفه ای و شخصی
Start Menu X نرم افزاری جهت تغییر ظاهر منوی استارت به حالت کلاسیک می باشد.
Start Menu X یک جایگرین بسیار حرفه ای و قدرتمند برای منوی استارت ویندوز می باشد. توسط این منو دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن نرم افزار خاصی وقت زیادی صرف کنید بلکه شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به اسکرول کردن یا کلیک اضافی به نرم افزار مورد نظر دسترسی داشته باشید. توسط Start Menu X شما قادر به گروه بندی منوی استارت ویندوز می باشید بدین صورت که برای هر بخش یک فولدر ایجاد نمایید و نرم افزارهای که نیاز دارید درون این فولدر قرار دهید و به آسانی از طریق منوی استارت به آن دسترسی پیدا کنید.

 

Taskbar Tweaker 5.2.1 شخصی سازی تنظیمات Taskbar ویندوز

Taskbar Tweaker شخصی سازی تنظیمات Taskbar ویندوز
Taskbar Tweaker ابزاری جهت تغییر تنطیمات و مدیریت بر بخش منوبار ویندوز می باشد.
نرم افزار Taskbar Tweaker ابزار کم حجم و رایگانی می باشد که شما توسط آن می توانید تسکبار ویندوز 7 و 8 خود را پیکربندی کنید و تغییرات جدید و مفیدی را از جمله تغییر عملکرد کلیک راست، کلیک چرخ میانی، نگه داشتن موس روی آیکون ها، نحوه ی نمایش منوها و عکس ها و ... در آن ایجاد نمایید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد