دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DeskSoft EarthTime 5.5.32 مشاهده ساعت شهرهای جهان

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19887

مشاهده ساعت شهرهای جهان
EarthTime نرم افزار مفیدی جهت مشاهده زمان محلی و همچنین تاریخ دقیق تمام نقاط کره زمین می باشد.
این برنامه کاربردی زمان محلی و تاریخ هر مکانی در جهان را که بخواهید برایتان نمایش می دهد. دیتابیس کامل این نرم افزار تقریبا تمامی شهرهای موجود را در خود جایی داده است، البته اگر نام شهری را که می خواهید در این پایگاه داده موجود نبود به راحتی می توانید با ابزار سفارشی سازی موجود مشخصات شهر و مکان مورد نظر خود را وارد برنامه کنید و مانند دیگر شهر های موجود از امکانات برنامه در مورد شهر دلخواه خود بهره ببرید.

EarthTime کره زمین را به گونه ای زیبا برایتان به نمایش می گذارد و به خوبی می توانید شب و روز را روی کل کره زمین مشاهده نمایید. اگر تمایل داشته باشید این برنامه می توانید از طریق آخرین الگوهای هواشناسی لایه های ابر را که در مناطق مختلف زمین قرار گرفته اند را نیز برایتان به نمایش بگذارد.

EarthTime دارای ویژگی های کلیدی جالبی مانند : دیتابیس جامعی شامل بیش از 100.000 شهر با وقت محلی و تاریخ دقیق آنها، ایجاد آلارم و هشدار دهنده برای هر نقطه از زمین، نمایش شب و روز کره زمین، نمایش لایه های ابر از الگوهای بروز هواشناسی، حالت تمام صفحه و گزینه های بسیاری برای سفارشی سازی کامل می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود