دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FileMenu Tools 7.2 + Portable مدیریت منوی راست کلیک ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18021

FileMenu Tools

FileMenu Tools نرم افزاری جهت ویرایش و سفارشی سازی منوی راست کلیک در ویندوز می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانی به راحتی هر قسمت از منوی راست کلیک ویندوز را حذف و هر آیتی می خواهید به آن اضافه نمایید. نصب و بکارگیری این برنامه آسان بوده کاربران مبتدی نیز با آن مشکلی نخواهند داشت.

FileMenu Tools به منوی راست کلیک مواردی همچون (ارسال به، منو، توضیحات، برنامه های کاربردی و...) را اضافه می کند که میتوان هر یک از آنها را نیز ویراش نمود به صورت جزئی تمام قسمتهای آن را به دلخواه خود تنظیم نمود. مواردی مانند ( action, menu text, description, icon, element types, file extensions, folders, drives, modifier keys, arguments, working folder, multiple instances, and administrative mode )

FileMenu Tools می تواند تنظیمات مورد نظر شما را در یک فایل INI یا REG ذخیره کند تا در مواقع دیگر نیز از آن استفاده نمایید. این برنامه هیچ گونه تاثیر منفی روی عملکرد و سرعت سیستم نخواهد داشت و با اعمال تنظیمات دلخواه و دسترسی سریعتر به برنامه ها و فولدرهایی که اغلب مورد نیاز می باشند در کل باعث افزایش راندمان کاری شما می گردد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود