دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Actual Multiple Monitors 8.10 استفاده از چندین مانیتور در یک سیستم

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21717

Actual Multiple Monitors استفاده از چندین مانیتور در یک سیستم
Actual Multiple Monitors نرم افزاری بسیار سودمند جهت استفاده از چندین مانیتور در یک سیستم می باشد.
این برنامه را می توان به عنوان یک راه حل نرم افزاری برای اضافه کردن چند مانیتور روی یک ویندوز دانست که توسط آن کاربر قادر است چندین پروفایل برای دسکتاپ خود تعریف کند و در نتیجه فضای کاری چند برابری در اختیار داشته باشد.

Actual Multiple Monitors به شما این امکان را می دهد تا تسکبار ویندوز 7 را که بسیار زیبا و کاربردی می باشد در چندین مانیتور امتداد داده و برنامه های دلخواه خود را روی آن پین کنید. این برنامه همچنین می تواند برای هر یک از مانیتور ها به صورت مجزا والپیپر و محافظ صفحه نمایش یا همان اسکرین سیور تعریف نماید.
تمامی تنظیمات این برنامه داخل پنجره سمت چپ در دسترس کاربر قرار دارد و به صورت کاملا مشخص در چند بخش اصلی تقسیم شده اند که می توان هر یک از آنها را بنا به نیاز خود به صورت سفارشی تنظیم نمایید.

Actual Multiple Monitors با امکانات بسیاری مانند تعیین یک مانیتور برای هر برنامه، افزودن کلیدهای میانبر، اجرای برنامه های مختلف با فشردن کلید از پیش تعیین شده، تعرریف تعداد زیادی پروفایل دسکتاپ با تنظیمات جداگانه برای هر یک از مانیتورها و ... شما را از شلوغی های همیشگلی دسکتاپ نجات خواهد داد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود