دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Actual Title Buttons 8.10 افزودن دکمه‌ جدید به پنجره های ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19800

Actual Title Buttons افزودن دکمه‌ به پنجره‌های ویندوز
Actual Title Buttons نرم افزاری جهت افزودن دکمه های بسیار کاربردی به پنجره های ویندوز می باشد.
این برنامه با اضافه کردن قابلیت ویرایش پنجره های ویندوز به کاربران این امکان را می دهد تا در صورت نیاز دکمه های دلخواه خود را به پنجره ها اضافه نمایند. با استفاده از این نرم افزار می توانید با یک کلیک موس پنجره های ویندوز را به اندازه های از قبل تعیین شده تغییر دهید و یا کل پنجره ها را به یک سمت مانیتور هدایت کنید و کلید های میانبر را نیز به دلخواه خود ویرایش نمایید.

Actual Title Buttons به شکلی ساده و بدون پیچیدگی بعد از نصب شدن در سینی ویندوز قرار گرفته و تمام دستورات شما را که به صورت پیش فرض برایش تعریف کرده اید را تنها با یک کلیک موس انجام می دهد و در کل امکان مدیریت بهتری روی پنجره های دستکتاپ را برایتان به ارمغان می آورد.
جدای از اینکه به راحتی می توانید میزان شفافیت پنجره های ویندوز را مشخص کنید امکان جالب دیگری که توسط این برنامه ارائه می شود بزرگ نمایی و زوم روی پنجره های ویندوز می باشد که در خیلی از مواقع کارایی خاص خود را داراست.

Actual Title Buttons را به آن دسته از افرادی پیشنهاد می کنیم که هنگام کار با سیستم مجبور هستند تعداد زیادی پنجره باز کنند و مرتب بین آنها جابجا شوند که خود این امر باعث سردرگمی و آشفتگی فراوانی می شود. این برنامه بعد از نصب و مشخص کردن دستورات پیش فرض برای آن به خوبی می تواند مدیریت کل دسکتاپ را با هر تعداد پنجره باز شده برایتان آسان نماید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود