دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Copywhiz 4.0 Build 9 Final x64/x86 کپی آسان فایل ها و پوشه ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1945

Copywhiz کپی آسان فایل ها و پوشه ها
Copywhiz 4.0 Build 9 Final نرم افزاری کاربردی جهت آسان نمودن مراحل کپی فایل ها و پوشه ها می باشد.
برنامه ای سودمند به منظور مدیریت مراحل کپی فایل ها و پوشه ها در ویندوز است که شما را قادر می سازد تا به شکل دسته ای فایل های مختلف را از فولدر های گوناگون و مسیر های مجزا انتخاب کرده و به صورت همزمان کپی کنید. قابلیت های کلیدی این نرم افزار مواردی مانند : راحتی بکارگیری برنامه و حجم نسبتا کم آن ، سازگاری کامل با محیط های مدیریت فایل مرسوم نظیر XYPlorer ، Windows Explorer و ... ، توانایی تغییر نام فایل زمانی که پیغام خطای فایل تکراری مشاهده می گردد ، امکان جابجایی فایل های در حال استفاده توسط ویندوز و ... می باشند.
نرم افزار Copywhiz ویژگی دیگری که دارد این است که می تواند جهت آسان شدن مراحل کپی فایل ها عمل فیلتر گذاری را نیز انجام دهد ، بدین صورت قادر خواهید بود نوع فایل ها و فرمت آنها را جهت کپی شدن در مسیر نهایی مشخص کنید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود