دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Crave World Clock 1.6.2 Full + 1.6.4.4 Trial نمایش زمان دقیق شهرها و کشورها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1894

Crave World Clock نمایش زمان دقیق شهرها و کشورها
Crave World Clock 1.6.4.4 نرم افزاری جهت نمایش زمان و ساعت محلی تمامی قسمت های کره زمین می باشد.
از این نرم افزار جهت آگاهی از زمان و ساعت دقیق شهرها و کشور های گوناگون جهان استفاده می شود. این ابزار به شکلی مناسب روی صفحه دسکتاپ شما زمان محلی دقیق هر نقطه از جهان را که اراده کنید برایتان به نمایش می گذارد و دیگر احتیاجی به بررسی جدول های نامفهوم ساعت های جهانی برای بدست آورد زمان دقیق شهری که می خواهید به آن سفر کنید ندارید.
نرم افزار Crave World Clock شما را قادر می سازد از زمان محلی ، تاریخ دقیق و همچنین روز یا شب بودن هر شهری در هر نقطه از جهان اطلاع داشته باشید. تم‌ و قالب های جالبی نیز داخل برنامه وجود دارد تا در صورت نیاز هر یک از آنها را انتخاب نموده و ظاهر برنامه را با تم ویندوز خود ست کنید. علاوه بر اینها توانایی گزارش وضعیت آب و هوای نقاط گوناگون جهان هم داخل برنامه گنجانده شده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Crave World Clock مواردی مانند : نمایش زمان دقیق و محلی تمام شهرها و کشورهای دنیا ، وجود تم های گوناگون جهت هماهنگ سازی ظاهر برنامه با تم ویندوز ، تعیین تاریخ و نیز روز یا شب بودن شهرها ، مشاهده آب و هوای نقاط مختلف دنیا ، امکان تغییر اندازه نقشه ای که روی صفحه دسکتاپ نمایش داده می شود و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود