دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DeskSoft WindowManager 4.5.1 مدیریت پنجره های ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18159

DeskSoft WindowManager

DeskSoft WindowManager نرم افزاری جهت به خاطر سپاری اندازه و مکان پنجره های باز شده در ویندوز و مدیریت آنها می باشد.
این برنامه به خوبی می تواند با به خاطر سپردن جا و اندازه تک تک پنجره های باز شده در صفحه دسکتاپ ویندوز شما را جهت مدیریت کامل پنجره ها در ویندوز یاری نماید. با بکارگیری این نرم افزار کم حجم و در عین حال کاربردی به آسانی می توانید پنجره های فعال در ویندوز را مدیریت کنید. قادر خواهید بود چندین پنجره مرتبط به یک برنامه خاص را در یک دسته جمع آوری کنید تا از به ریختگی و شلوغی دسکتاپ جلوگیری نمایید.

DeskSoft WindowManager این توانایی را به شما می دهد تا هنگامی که چندین پنجره فعال روی دسکتاپ خود در حال اجرا دارید و اندازه های آنها متفاوت است و به شکلی روی یکدیگر قرار گرفته اند که نمی توانید به سرعت آنها را از یکدیگر تشخیص داده و مانع پیشرفت کار شده اند تنها با یک کلیک تمام پنجره های فعال را به صورت منظم با اندازه های یکسان روی صفحه دسکتاپ بچینید و خود را از سردرگرمی نجات دهید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود