دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Desktop iCalendar 3.0.0.495 تقویم دسکتاپ

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2107

Desktop iCalendar تقویم دسکتاپ

Desktop iCalendar 3.0.0.495 نرم افزاری کاربردی و مفید جهت اضافه نمودن تقویم ، یادداشت ها ، وقایع و وضعیت آب و هوایی منطقه دلخواه به صفحه دسکتاپ ویندوز می باشد.
این برنامه توسط تغییراتی که در تقویم دسکتاپ ایجاد می کند به زیبا سازی آن پرداخته و با افزودن تقویمی زیبا که به صورت مات و کمرنگ روی دسکتاپ دیده می شود جلوه خاص و منحصر به فردی به دسکتاپ شما داده و آن را از حالت یک نواختی خارج می کند. قالب و پوسته های فراوانی که این تقویم برای استفاده در خود جایی داده انتخاب را برای شما راحت می کند و به آسانی می توانید بهترین پوسته را برای هماهنگی تقویم با نمای کلی ویندوز انتخاب کنید و در واقع تقویم دسکتاپ خود را با ویندوز ست کنید.
Desktop iCalendar جدای از بحث زیبا سازی دسکتاپ ویندوز ویژگی های زیادی نیز در اختیارتان قرار می دهد و می تواند به شکل دستیاری تازه کار به شما در انجام کارهایتان کمک کند خیلی از مواردی که امکان دارد فراموش کنید را در زمان تعیین شده یادآوری نماید تا دیگر هیچ یک از رویدادهای مهم زندگی مانند تاریخ تولد دوستان و اقوام ، قرارهای مهم کاری و شخصی و مراسم مختلفی که دعوت شده اید را از دست ندهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Desktop iCalendar مواردی مانند : زیبا کردن و دادن جلوه ای خاص به دسکتاپ ویندوز ، تغییر دادن و اضافه کردن امکانات زیادی به تقویم پیش فرض ویندوز ، گزارش وضعیت آب و هوای منطقه تعیین شده ، توانایی آپدیت و بروز رسانی ، اجرای خودکار هنگام بالا آمدن ویندوز ، یادآوری رویدادهای از قبل تعیین شده و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود