دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Desktop Icon Toy 5.0 x64/x86 زیبا سازی آیکون دسکتاپ

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2190

Desktop Icon Toy زیبا سازی آیکون دسکتاپ
Desktop Icon Toy 5.0 نرم افزاری جهت چیدن آیکون های دسکتاپ کنار هم به شکل های مختلف مانند قلب و ستاره و زیبا سازی محیط دسکتاپ می باشد.
این برنامه به شکلی بسیار زیبا آیکون های دسکتاپ را برای شما مرتب می کند و نظم خاصی در چیدمان آنها ایجاد می کند به گونه ای که می تواند آیکون های دسکتاپ خود را به اشکال گوناگونی مانند قلب ، ستاره و حتی آیکون های متحرک در کنار یکدیگر بچینید. این نرم افزار باعث تغییر کلی ظاهر دسکتاپ شما شده و به زیبا سازی آن کمک می کند و آیکون های بسیار جذابی را جایگزین آیکون های ساده کسل کننده قدیمی خواهد کرد.
Desktop Icon Toy به گونه ای آیکون های دسکتاپ را تغییر می دهد و آنها را به رقص و حرکت وا می دارد که گویی موجوداتی زنده روی دسکتاپ شما در حال زندگی می باشند. این برنامه به خوبی با اضافه نمودن جلوه های زیبا به آیکون ها و پاک کردن متن آیکون های دسکتاپ نمایی بسیار زیبا برایتان آماده می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Desktop Icon Toy مواردی مانند : چیدن منظم آیکون ها طبق شکل تعریف شده ، افزودن جلوه های مختلف در زمان چیدن آیکون ها ، ذخیره و به یادسپاری شکل های مختلفی که آیکون ها چیده شده اند ، امکان تغییر دادن رنگ متن آیکون ها و پس زمینه آنها ، بی رنگ کردن پس زمینه آیکون ها ، قفل نمودن آیکون های دسکتاپ ، حذف شورت کات آیکون ها و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود