دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Dexclock 1.3.39 ساعت زیبا روی دسکتاپ

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2119

Dexclock ساعت زیبا روی دسکتاپ
Dexclock 1.3.39 نرم افزاری جهت اضافه کردن انواع ساعت های زیبا روی صفحه دسکتاپ ویندوز می باشد.
این برنامه که ساعت های زیبایی به پس زمینه ویندوز اضافه می کند دارای تصاویر آماده ای نیز می باشد که می توان از آنها به عنوان والپیپر و پس زمینه ویندوز استفاده نمود. هدف اصلی این نرم افزار افزودن ساعت روی تصاویر پشت زمینه ویندوز است که این ساعت داخل والپیپر یا همان تصویر پس زمینه جاسازی شده و جزئی از آن به حساب می آید.
Deaxclock برنامه ای کم حجم و رایگان است که ممکن است در زمان نصب پیشنهاد هایی جهت نصب انواع نرم افزار های دیگر نیز پیش رویتان قرار دهد به همین دلیل در هنگام نصب مراقب تیک هایی که میزنید باشید. بعد از اتمام مراحل نصب برنامه ، آیکون کوچکی در سینی ویندوز اضافه می شود که با کلیک روی آن برنامه باز شده و چهار والپیپر آماده در اختیارتان قرار می دهد که می توانید از هر یک از آنها استفاده نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود