دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Dexpot 1.6.14 Build 2439 Final ساخت چند دسکتاپ مجازی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2192

Dexpot ساخت چند دسکتاپ مجازی
Dexpot 1.6.14 Build 2439 Final نرم افزاری جهت ساخت چندین دسکتاپ مجازی روی ویندوز می باشد.
این برنامه با توانایی ساخت چندین دسکتاپ جدا از یکدیگر به همراه تصاویر پس زمینه ، محافظ صفحه نمایش مستقل و تنظیمات خاص برای هر یک از آنها شما را قادر می سازد تا با ایجاد هر تعداد دسکتاپ که مورد نیاز می باشد خود را از شلوغی و سردرگمی نجات دهید. هر کدام از دسکتاپ های ساخته شده را می توانید برای یک منظور خاص استفاده نمایید و کارهای روزانه خود را تقسیم نمایید به طور مثال از یکی از دسکتاپ ها برای انجام بازی و از دیگری برای پیشبرد پروژه های کاری و کار روی اسناد مختلف و دسکتاپ دیگری را مخصوص زمان وب گردی و کارهای آنلاین خود تعیین کنید.
Dexpot این توانایی را به شما می دهد تا با تعریف کلید میانبر دلخواه خود به آسانی میان دسکتاپ های ساخته شده جابجا شوید و به اصطلاح بین دسکتاپ ها سوئیچ کنید و فایل های مورد نیاز خود را نیز به راحتی بین آنها جابجا کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Dexpot مواردی مانند : توانایی ساخت چندین دسکتاپ مورد نظر با تنظیمات خاص هرکدام ، جابجا شدن سریع میان دسکتاپ های ساخته شده با بکارگیری کلید میانبر تعریف شده ، ایجاد تغییرات در ظاهر پیش فرض دسکتاپ ها و بکاربردن افکت های سه بعدی ، حجم کم برنامه و استفاده ناچیز از منابع سیستم و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود