دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Efficient Sticky Notes Pro 5.22 Build 525 نوشتن یادداشت روی دسکتاپ

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19542

Efficient Sticky Notes Pro
Efficient Notes Network نرم افزاری جهت نوشتن یادداشت های مهم و چسباندن آنها روی صفحه دسکتاپ برای یادآوری کارهای روزانه و رویدادهای مهم می باشد.
این برنامه به شما کمک می کند مانند برگه های یادداشت واقعی که همیشه کارهای مهم را برایمان یاد آوری می کنند و موجب نظم دهی به امور می شوند تعدادی برگه یادشت زیبا را روی دسکتاپ خود داشته باشیم.

Efficient Notes Network با تنظیماتی که برای برگه های یادداشت ارائه می دهد این امکان را بوجود می آورد تا یادداشت ها را به دلخواه خود سفارشی کنیم و از فونت های مورد علاقه خود جهت نوشتن استفاده کنیم و همچنین میزان شفافیت برگه ها نیز قابل تنظیم می باشد که باعث می شود آیکون های دیگری که روی صفحه دسکتاپ وجود دارند به صورت کامل ناپدید نشوند و زیر برگه های یادداشت قابل رویت باشند.

Efficient Notes Network امکان همگام سازی یادداشت ها را نیز فراهم کرده بسیار کاربردی می باشد و می توانید برگه های یادداشتی که روی صفحه دسکتاپ خود چسبانده اید را در 4 مرحله ساده به گوشی خود منتقل کنید و همه جا آنها را در اختیار داشته باشید.
زمانی که موارد نوشده شده روی یکی از برگه های یادداشت انجام می شود ( مثلا تماس با یکی از دوستان و تبریک گفتن تولدش ) به راحتی می توانید آن برگه یادداشت را به عنوان خوانده شده تیک بزنید و از لیست خارج کنید.

- این برنامه از زبان شیرین پارسی پشتیبانی می کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود