دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

f.lux 3.12 + Portable تغییر مبزان روشنایی مانیتور

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/15 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16867

f.lux
f.lux ابزار مفیدی برای تغییر میزان روشنایی صفحه نمایش به منظور جلوگیری از خستگی چشم می باشد.
این برنامه با توجه به زمان بندی تعریف شده میزان روشنایی مانیتور را به گونه ای تغییر می دهد تا از خستگی چشمان شما هنگام کار با کامپیوتر جلوگیری کند.

f.lux زمانی که شما مکان خود را روی نقشه مشخص می کنید به صورت خودکار شب و روز را محاسبه می کند و سپس با وارد کردن اطلاعاتی مانند ساعت محلی و نور مورد استفاده شما در اتاق مثل لامپ های مهتابی یا شمع؛ این برنامه نور و رنگ صفحه نمایش را با توجه به آن تنظیم و رندر می کند تا در زمان کار با رایانه کمترین فشار روی چشمان شما باشد.

f.lux به خوبی Blue Light مانیتور شما را بعد از ساعت کاری و در واقع شب ها کم می کند و به همان نسبت به رنگ های گرم صفحه نمایش اضافه می کند تا در صورت کار با رایانه در نیمه شب دچار خستگی چشم و اختلال در خواب نشوید. این برنامه می تواند تغییرات روشنایی یک شبانه روز را در چند ثانیه به صورت پیش نمایش برایتان اجرا کند تا در صورت نیاز آنها را مجددا تنظیم کنید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود