دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CintaNotes 3.1.4 + Portable دفترچه یادداشت ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار دسکتاپ | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1294

دفترچه یادداشت ویندوز
CintaNotes 3.1.4 نرم افزاری می باشد که از آن می توانید به عنوان یکی از بهترین دفترچه یادداشت های تهیه شده برای ویندوز استفاده نمایید تا به کنون دفترچه‌های یادداشت زیادی با قابلیت‌های متنوع و کمی‌ پر زرق و برق توسط شرکت ها و برنامه نویس‌های مختفلی وارد بازار شده است. این برنامه راه و روش ساده ای را به شما پیشنهاد می دهد تا قسمتی از متنی که در حال مطالعه آن هستید را از آن جدا (یادداشت) نموده تا بعدا بتوانید همان بخش را مجددا مطالعه نمایید ، CintaNotes یکی از مواردی می باشد که می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

این برنامه به کاربر این امکان را می‌دهد تا در پنجره هر نرم افزاری زمانی که در حال مطالعه متنی می باشد قسمتی از متن را “های لایت” نموده و با فشردن همزمان دو کلید Ctrl+F12 متن “های لایت” شده را به همراه تیتر مرتبط به آن (تیتر پنجره ای که متن در آن قرار دارد) مستقیم در CintaNotes ذخیره کند. زمانی که متن جدیدی در نرم افزار وارد و ذخیره می شود می‌توانید آن را برچسب زده، متن یا عنوان آن را ویرایش کرده یا به آن لینکی را اضافه کنید. همچنین وقتی متون را از مرورگرهای سازگار با CintaNotes به آن وارد کنید لینکهای موجود در متون نیز به صورت خودکار ذخیره می گردند.

در CintaNotes قابلیت جستجو در میان متون ذخیره شده به نحوی بسیار کاربردی قرار داده شده است که می‌توان جستجوی خود را بر اساس تاریخ، عنوان، متن، برچسب‌ها و یا لینکها انجام داد تا به بخشی از متن مورد نظر که پیش تر در ابزار مذکور ذخیره شده است دسترسی پیدا نمود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار دسکتاپ

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود