دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DriverMax Pro 9.16.0.68 مدیریت و آپدیت درایورها

DriverMax مدیریت و آپدیت درایورها
DriverMax نرم افزار مفیدی جهت دریافت بروز ترین درایور های قطعات سخت افزاری سیستم می باشد.
همانگونه که می دانید پیدا کردن درایور های سیستم و نصب آنها از طریق اینترنت کار دشوار و وقت گیری است شما با استفاده از این برنامه برای بروز رسانی و پیدا کردن آخرین ورژن درایورهای سیستم خود میتوانید استفاده کنید. این نرم افزار درایور هایی که نیاز به آپدیت شدن دارند را شناسایی کرده و در طول زمانی کوتاه آنها را جایگزین درایور قدیمی میکند و همچنین درایور های جدید را به صورت فایل فشرده در می آورد.
DriverMax ویندوز 7 ، ویستا و Xp را پشتیبانی کرده و درایور ها را برای کاربرانی که از این ویندوزها استفاده میکنند آماده کرده است.

 

DriverPack Solution Online 17.7.32 نصب خودکار درایور به صورت آنلاین

DriverPack Solution Online نصب خودکار درایور به صورت آنلاین
DriverPack Solution Online نرم افزاری برای نصب جدیدترین و بروز ترین درایور های سخت افزاری با اسفاده از اینترنت می باشد.
بسیاری از ما پس از عوض کردن ویندوز سیستم خود با مشکل بروز نبودن درایور های آن رو به رو هستیم، این نرم افزار ایتدا به اسکن کامپیوتر شما برای شناخت درایور های قدیمی پرداخته و سپس با استفاده از لینک آنلاینی که به شما می دهد می توانید درایور های آپدیت شده را دانلود و نصب نمایید.
این برنامه ساده است اما بی نقص نیست، هنگامی که برای بار اول آن را احرا میکنید با یک پنجره رو به رو میشوید که اعلام میکند تعدادی از درایور های شما به روز نیستند و سپس گزینه ای برای پیدا کردن آپدیت مورد نظر از سایت DriverPack Solution به شما میدهد.
این فرایند خودکار بخوبی انجام می شود، اما ما در طول آزمایش های انجام شده به مشکل بسیار کوچکی نیز برخوردیم اینکه در بعضی موارد و به طور استثنا در هنگام نصب درایور مورد نطر برنامه خواستار انجام این کار بیش از یک بار شده و سپس باید سیستم را restart کرد. به طور کلی مشکل بزرگی رخ نمیدهد اما ممکن است برای بعضی از کامپیوتر ها پیامدهایی داشته باشد و یا موجب دلسرد شدن کاربران تازه کار گردد.

DriverPack Solution Online همچنین برای بیشتر مفید بودن به افزودن میانبر هایی از توابع سودمند پرداخته است که این توابع شامل : مدیریت سیستم ، توابع حذف برنامه ، پاک کردن سیستم و defrag کردن دیسک برای بهینه سازی هارد دیسک شما می باشند. در حالی که این توابع در ویندوز به صورت استاندارد در دسترس هستند، فرار دادن آنها در پنجره ی DriverPack Solution مناسب است.

 

DriverEasy Professional 5.1.6.18378 + Portable به روز رسانی درایورها

DriverEasy Professional به روز رسانی درایورها
DriverEasy نرم افزاری کاربردی برای نصب کردن درایورهای سخت افزاری با امکان پشتیبانی از آنها می باشد.
در بسیاری موارد ممکن است شما بعد از عوض کردن ویندوز خود با مشکل به روز نبودن درایور ها و یا از بین رفتن آنها مواجه شده باشید . برای استفاده دوباره از این درایور ها شما میتوانید به کمک این نرم افزار یک پشتیبان از درایور های خود تهیه کرده و یا در صورت نیاز آنها را دانلود کرده و استفاده نمایید.
DriverEasy با جستجوی سریع در اینترنت درایور مورد نطر را یافته و آن را اپدیت میکند و قابلیت پاک کردن درایور های نصب شده را نیز دارا میباشد. همچنین اگر بر روی سیستم خود قطعه های جانبی نصب کرده اید این برنامه میتواند آنها را شناسایی کند و آنها را پشتیبانی کند.

 

Realtek High Definition Audio Driver R2.81 درايور کارت صدا Realtek

Realtek High Definition Audio Driver درايور کارت صدا Realtek
Realtek High Definition Audio Driver درایور کارت صدای ساخت شرکت Realtek می باشد که با استفاده از آن به راحتی می توانید کارت صدای خود را روی ویندوز نصب نمایید و از بالاترین کیفیف ممکن بهره ببرید.
معمولا سیستم عامل ویندوز هنگام نصب کارت صدا را شناسایی می کند و به صورت امکانات اولیه به کاربران اجازه می دهد صدا را در محیط ویندوز داشته باشند. ولی زمانی که دقیقا درایور مخصوص همان کارت صدای خودتان با توجه به ویژگی های آن (مانند مدل، کارخانه سازنده، تعداد کانال) را نصب می کنید تمامی قابلیت های کارت صدای شما فعال شده و می توانید با بالاترین کیفیت ممکن صدای چند کاناله در اختیار داشته باشید.
 

Drive SnapShot 1.45.0.17533 + Portable بک آپ گرفتن از درایورها

Drive SnapShot بک آپ گرفتن از درایورها
Drive SnapShot نرم افزاری سریع و قوی برای تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات درایوهای سیستم می باشد.
این برنامه یک فایل Disk Image از سیستم شما شامل سیستم عامل، برنامه های نصب شده، دیتاهای شما و تمام ویژگی های امنیتی ایجاد می کند، ساخت این فایل پشتیبان در حالی می باشد که ویندوز در حال اجرا است و شما به کار خود مشغول هستید.

Drive SnapShot شما را قادر می سازد تا از پارتیشن ها و هارد دیسک خود پشتیبان گیری نمایید و همچنین می توانید یک دیسک مجازی روی سیستم خود ایجاد کنید. با استفاده از این نرم افزار اگر حملات فاجعه باری مانند (یک ویروس، تروجان، و یا کرش و هنگ کردن هارد دیسک) اتفاق افتاد، پک کامل و دقیقی از سیستم خود را در اختیار دارید و تنها در چند دقیقه می توانید سیستم خود را به حالت قبل بازگردانید.
هنگامی که این فایل پشتیبانی که ایجاد کرده اید به صورت درایو مجازی روی سیستم شما باشد به آسانی می توانید مانند دیگر دایرکتوری های سیستم با استفاده از ویندوز اکسپلورر وارد آن شوید.

Drive SnapShot دارای قابلیت هایی مانند : ایجاد دیسک پشتیبان در حالی که ویندوز در حال اجرا می باشد، بدون نیاز به راه اندازی مجدد سیستم، مقایسه فایلهای اولین فایل پشتیبان گیری شده با دوره های بعدی و اخطار در صورت مشکل دار شدن فایل های موجود در سیستم، پشتیبان گیری از سرورها و سیستم هایی که نیاز می باشد به صورت 24 ساعته روشن باشند، سازگار با تمام سیستم های ویندوز (FAT16، FAT32، NTFS)، بازیابی پارتیشن سیستمی توسط DOS و سایر درایوها با استفاده از ویندوز، سازگار با تمام روش های RAID ویندوز، پشتیبانی از سرور 2016 و ... می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد