دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DriverMax 9.13.0.42 مدیریت و آپدیت درایورها

DriverMax مدیریت و آپدیت درایورها
DriverMax نرم افزار مفیدی جهت دریافت بروز ترین درایور های قطعات سخت افزاری سیستم می باشد.
همانگونه که می دانید پیدا کردن درایور های سیستم و نصب آنها از طریق اینترنت کار دشوار و وقت گیری است شما با استفاده از این برنامه برای بروز رسانی و پیدا کردن آخرین ورژن درایورهای سیستم خود میتوانید استفاده کنید. این نرم افزار درایور هایی که نیاز به آپدیت شدن دارند را شناسایی کرده و در طول زمانی کوتاه آنها را جایگزین درایور قدیمی میکند و همچنین درایور های جدید را به صورت فایل فشرده در می آورد.
DriverMax ویندوز 7 ، ویستا و Xp را پشتیبانی کرده و درایور ها را برای کاربرانی که از این ویندوزها استفاده میکنند آماده کرده است.

 

Drive SnapShot 1.45.0.17498 بک آپ گرفتن از درایورها

Drive SnapShot بک آپ گرفتن از درایورها
Drive SnapShot نرم افزاری سریع و قوی برای تهیه ی فایل پشتیبان از اطلاعات درایو های سیستم بمی باشد.
سیستم شما ممکن است به هر دلیلی آلوده به ویروس شود، شما نیاز به برنامه ای خواهید داشت که از همه ی درایو های شما یک فایل پشتیبان تهیه کند. این نرم افزار با حجمی کم و سرعت زیاد به ایجاد یک فایل Backup از سیستم می پردازد به این صورت که می تواند از سیستم شما یک فایل Disk Image به وجود بیاورد که همه ی موارد مانند برنامه های نصب شده روی سیستم , اطلاعات سیستم عامل را بر روی آن فایل ذخیره کند. این برنامه این قابلت را دارد که این عمل را حتی هنگامی که ویندوز شما در حال اجرا باشد میتواند انجام شود. این فایل مانند یک درایو مجازی عمل کرده و به کاربر این اجازه را می دهد با به کار بردن Windows Explorer و یا سایر نرم افزار ها به آسانی فایل ها و برنامه ها را Restore نماید. Drive Snapshot همچنین از Partition و درایو های سیستم یک فایل پشتیبان ایجاد می کند که در صورت به وجود آمدن مشکل به صورت کاملا سریع امکان برگشت سیستمتان به حالت قبل را خواهید داشت.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Drive Snapshot مواردی مانند: رابط کاربری ساده جهت ایجاد فایل پشتیبان، توانایی تولید درایو مجازی از سیستم ، امکان همزمان انجام دادن Backup گیری در حال انجام سایر کارها و ....می باشند.

 

Auslogics Driver Updater 1.9.2.0 + Portable به روز رسانی درایورهای سخت افزاری

به روز رسانی درایورهای سخت افزاری
Auslogics Driver Updater نرم افزار کارآمد و کاربردی جهت آپدیت و به روز رسانی درایورهای سخت افزاری است که از تولیدات تازه شرکت Auslogics می باشد.
این نرم افزار با بررسی درایورهای سخت افزاری سیستم آنها را اسکن و نموده و در صورت احتیاج ، برای آپدیت و به روزرسانی آنها اقدام می کند.
Auslogics Driver Updater از رایانه و لپ تاپ در مقابل هرگونه اختلال نرم افزاری ، کندی سخت افزاری و مشکل کرش و هنگ کردن سیستم که بدلیل قدیمی بودن نسخه درایور سخت افزاری باشد محافظت کرده و قبل از به روز رسانی درایور ها ، از نسخه قبلی آنها نیز نسخه پشتیبان و بکاپ تهیه می کند و در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل از آپدیت جدید ، می تواند همان نسخه قبلی را در اختیارتان قرار دهد.

 

Realtek High Definition Audio Driver R2.80 درايور کارت صدا Realtek

Realtek High Definition Audio Driver درايور کارت صدا Realtek
Realtek High Definition Audio Driver اگر شما نیز از کارتهای صدای پر قدرت Realtek High Definition بهره می گیرید با بکارگیری این درایور می توانید آن را در ویندوز نصب نموده و از امکانات کارت صدای خود با حداکثر کیفیت استفاده نمایید. اگر کارت صوتی شما با صدا یا برنامه خاصی مشکل دارد با نصب این درایور مشکل بر طرف شده و به خوبی با آن سازگار می گردد و به احتمال زیاد کیفیت صدای کارت نیز افزایش خوهاد یافت و اگر کارت صدای شما از این قابلیت پشتیبانی می کند که از کارت به عنوان خروجی 4 ، 6 یا 8 کاناله استفاده نمایید به راحتی با اتصال این تعداد اسپیکر به آن ، از صدای سه بعدی و با کیفیت لذت ببرید. 

DriverPack Solution Online 17.7.16 نصب خودکار درایور به صورت آنلاین

DriverPack Solution Online نصب خودکار درایور به صورت آنلاین
DriverPack Solution Online نرم افزاری برای نصب جدیدترین و بروز ترین درایور های سخت افزاری با اسفاده از اینترنت می باشد.
بسیاری از ما پس از عوض کردن ویندوز سیستم خود با مشکل بروز نبودن درایور های آن رو به رو هستیم، این نرم افزار ایتدا به اسکن کامپیوتر شما برای شناخت درایور های قدیمی پرداخته و سپس با استفاده از لینک آنلاینی که به شما می دهد می توانید درایور های آپدیت شده را دانلود و نصب نمایید. این برنامه ساده است اما بی نقص نیست، هنگامی که برای بار اول آن را احرا میکنید با یک پنجره رو به رو میشوید که اعلام میکند تعدادی از درایور های شما به روز نیستند و سپس گزینه ای برای پیدا کردن آپدیت مورد نظر از سایت DriverPack Solution به شما میدهد.
این فرایند خودکار بخوبی انجام می شود، اما ما در طول آزمایش های انجام شده به مشکل بسیار کوچکی نیز برخوردیم اینکه در بعضی موارد و به طور استثنا در هنگام نصب درایور مورد نطر برنامه خواستار انجام این کار بیش از یک بار شده و سپس باید سیستم را restart کرد. به طور کلی مشکل بزرگی رخ نمیدهد اما ممکن است برای بعضی از کامپیوتر ها پیامدهایی داشته باشد و یا موجب دلسرد شدن کاربران تازه کار گردد.
DriverPack Solution Online همچنین برای بیشتر مفید بودن به افزودن میانبر هایی از توابع سودمند پرداخته است که این توابع شامل : مدیریت سیستم ، توابع حذف برنامه ، پاک کردن سیستم و defrag کردن دیسک برای بهینه سازی هارد دیسک شما می باشند. در حالی که این توابع در ویندوز به صورت استاندارد در دسترس هستند، فرار دادن آنها در پنجره ی DriverPack Solution مناسب است.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد