دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Drive SnapShot 1.45.0.17562 + Portable بک آپ گرفتن از درایورها

Drive SnapShot بک آپ گرفتن از درایورها
Drive SnapShot نرم افزاری سریع و قوی برای تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات درایوهای سیستم می باشد.
این برنامه یک فایل Disk Image از سیستم شما شامل سیستم عامل، برنامه های نصب شده، دیتاهای شما و تمام ویژگی های امنیتی ایجاد می کند، ساخت این فایل پشتیبان در حالی می باشد که ویندوز در حال اجرا است و شما به کار خود مشغول هستید.

Drive SnapShot شما را قادر می سازد تا از پارتیشن ها و هارد دیسک خود پشتیبان گیری نمایید و همچنین می توانید یک دیسک مجازی روی سیستم خود ایجاد کنید. با استفاده از این نرم افزار اگر حملات فاجعه باری مانند (یک ویروس، تروجان، و یا کرش و هنگ کردن هارد دیسک) اتفاق افتاد، پک کامل و دقیقی از سیستم خود را در اختیار دارید و تنها در چند دقیقه می توانید سیستم خود را به حالت قبل بازگردانید.
هنگامی که این فایل پشتیبانی که ایجاد کرده اید به صورت درایو مجازی روی سیستم شما باشد به آسانی می توانید مانند دیگر دایرکتوری های سیستم با استفاده از ویندوز اکسپلورر وارد آن شوید.

Drive SnapShot دارای قابلیت هایی مانند : ایجاد دیسک پشتیبان در حالی که ویندوز در حال اجرا می باشد، بدون نیاز به راه اندازی مجدد سیستم، مقایسه فایلهای اولین فایل پشتیبان گیری شده با دوره های بعدی و اخطار در صورت مشکل دار شدن فایل های موجود در سیستم، پشتیبان گیری از سرورها و سیستم هایی که نیاز می باشد به صورت 24 ساعته روشن باشند، سازگار با تمام سیستم های ویندوز (FAT16، FAT32، NTFS)، بازیابی پارتیشن سیستمی توسط DOS و سایر درایوها با استفاده از ویندوز، سازگار با تمام روش های RAID ویندوز، پشتیبانی از سرور 2016 و ... می باشد.

 

DriverPack Solution Online 17.7.37 نصب خودکار درایور به صورت آنلاین

DriverPack Solution Online نصب خودکار درایور به صورت آنلاین
DriverPack Solution Online نرم افزاری برای نصب جدیدترین و بروز ترین درایور های سخت افزاری با اسفاده از اینترنت می باشد.
بسیاری از ما پس از عوض کردن ویندوز سیستم خود با مشکل بروز نبودن درایور های آن رو به رو هستیم، این نرم افزار ایتدا به اسکن کامپیوتر شما برای شناخت درایور های قدیمی پرداخته و سپس با استفاده از لینک آنلاینی که به شما می دهد می توانید درایور های آپدیت شده را دانلود و نصب نمایید.
این برنامه ساده است اما بی نقص نیست، هنگامی که برای بار اول آن را احرا میکنید با یک پنجره رو به رو میشوید که اعلام میکند تعدادی از درایور های شما به روز نیستند و سپس گزینه ای برای پیدا کردن آپدیت مورد نظر از سایت DriverPack Solution به شما میدهد.
این فرایند خودکار بخوبی انجام می شود، اما ما در طول آزمایش های انجام شده به مشکل بسیار کوچکی نیز برخوردیم اینکه در بعضی موارد و به طور استثنا در هنگام نصب درایور مورد نطر برنامه خواستار انجام این کار بیش از یک بار شده و سپس باید سیستم را restart کرد. به طور کلی مشکل بزرگی رخ نمیدهد اما ممکن است برای بعضی از کامپیوتر ها پیامدهایی داشته باشد و یا موجب دلسرد شدن کاربران تازه کار گردد.

DriverPack Solution Online همچنین برای بیشتر مفید بودن به افزودن میانبر هایی از توابع سودمند پرداخته است که این توابع شامل : مدیریت سیستم ، توابع حذف برنامه ، پاک کردن سیستم و defrag کردن دیسک برای بهینه سازی هارد دیسک شما می باشند. در حالی که این توابع در ویندوز به صورت استاندارد در دسترس هستند، فرار دادن آنها در پنجره ی DriverPack Solution مناسب است.

 

Driver Reviver 5.17.0.22 + Portable به روز رسانی درایورهای ویندوز

Driver Reviver به روز رسانی درایورهای ویندوز
Driver Reviver نرم افزاری کامل جهت به روز رسانی درایور های موجود و استفاده از حداکثر کارایی و قابلیت سخت افزار کامپیوتر شما می باشد.
این نرم افزار کاربردی همه درایورهای سیستم را به صورت خودکار چک نموده و در صورت نیاز آنها را آپدیت می کند. این برنامه همچنین می تواند به شما در پیدا کردن آن دسته از درایور هایی که ویندوز از شناسایی آنها عاجز است کمک بسیاری نماید.

Driver Reviver با دارا بودن پایگاه داده قابل توجه بیش از ده میلیون درایور از تعداد بسیار بالایی از شرکت های بزرگ سخت افزاری و نرم افزاری پشتیبانی می کند. همچنین زمانی که می خواهید نسخه جدید یکی از درایورهای قطعات خود را نصب کنید و نمی دانید چه امکاناتی در وژن جدید اضافه شده و چه قابلیت هایی از آن حذف می شوند؛ این برنامه می تواند برای شما نقطه بازگشت به تنظیمات قبلی بسازد تا در صورت نیاز و یا بروز هرگونه اشکالی در مراحل نصب، سیستم خود را به حالت قبل و نسخه قبلی همان درایور بازگردانید.

 

DriverMax Pro 9.17.0.74 + Portable مدیریت و آپدیت درایورها

DriverMax مدیریت و آپدیت درایورها
DriverMax نرم افزار مفیدی جهت دریافت بروز ترین درایور های قطعات سخت افزاری سیستم می باشد.
همانگونه که می دانید پیدا کردن درایور های سیستم و نصب آنها از طریق اینترنت کار دشوار و وقت گیری است شما با استفاده از این برنامه برای بروز رسانی و پیدا کردن آخرین ورژن درایورهای سیستم خود میتوانید استفاده کنید. این نرم افزار درایور هایی که نیاز به آپدیت شدن دارند را شناسایی کرده و در طول زمانی کوتاه آنها را جایگزین درایور قدیمی میکند و همچنین درایور های جدید را به صورت فایل فشرده در می آورد.
DriverMax ویندوز 7 ، ویستا و Xp را پشتیبانی کرده و درایور ها را برای کاربرانی که از این ویندوزها استفاده میکنند آماده کرده است.

 

Intel Chipset Device Software 10.1.2.84 WHQL درایور چیپست Intel

Intel Chipset Device Software درایور چیپست Intel
Intel Chipset Device Software نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن درایور لازم جهت نصب مادربردهای با چیپست Intel در اختیارتان قرار می گیرد و کار اصلی آن افزودن INF های ضروری برای سیستم عامل را به ویندوز می باشد و گپ های PCI و PCI Express و پورتهای USB و SATA و IDE را برای ویندوز قابل شناسایی می کند.

Intel Chipset Device Software اطلاعات کاملی در مورد چیپست که سیستم عامل به آن نیاز دارد را در اختیار ویندوز قرار می دهد تا راه اندازی و استفاده از ویژگی های مختلفی مانند : AGP، USB، پشتیبانی عمومی برای PCI و ISA های PNP فراهم گردد. نصب درایور هایی که مربوط به چیپست می باشند (مانند درایور گرافیک، IDE bus و غیره) ممکن است تنها در صورتی که سیستم عامل به طور کامل چیپست را تشخیص دهد امکان پذیر باشد که این برنامه چیپست را به طور کامل برای سیستم عامل قابل شناسایی نموده و تمامی فایل های مورد نیاز را نیز در اختیار ویندوز قرار می دهد.


 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد