دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auslogics Driver Updater 1.9.3.0 + Portable به روز رسانی درایورهای سخت افزاری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » درایور | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19305

به روز رسانی درایورهای سخت افزاری
Auslogics Driver Updater نرم افزار کارآمد و کاربردی جهت آپدیت و به روز رسانی درایورهای سخت افزاری است که از تولیدات تازه شرکت Auslogics می باشد.
این نرم افزار با بررسی درایورهای سخت افزاری سیستم آنها را اسکن و نموده و در صورت احتیاج ، برای آپدیت و به روزرسانی آنها اقدام می کند.
Auslogics Driver Updater از رایانه و لپ تاپ در مقابل هرگونه اختلال نرم افزاری ، کندی سخت افزاری و مشکل کرش و هنگ کردن سیستم که بدلیل قدیمی بودن نسخه درایور سخت افزاری باشد محافظت کرده و قبل از به روز رسانی درایور ها ، از نسخه قبلی آنها نیز نسخه پشتیبان و بکاپ تهیه می کند و در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل از آپدیت جدید ، می تواند همان نسخه قبلی را در اختیارتان قرار دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » درایور

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود