دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Intel Chipset Device Software 10.1.2.84 WHQL درایور چیپست Intel

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » درایور | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/5 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21663

Intel Chipset Device Software درایور چیپست Intel
Intel Chipset Device Software نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن درایور لازم جهت نصب مادربردهای با چیپست Intel در اختیارتان قرار می گیرد و کار اصلی آن افزودن INF های ضروری برای سیستم عامل را به ویندوز می باشد و گپ های PCI و PCI Express و پورتهای USB و SATA و IDE را برای ویندوز قابل شناسایی می کند.

Intel Chipset Device Software اطلاعات کاملی در مورد چیپست که سیستم عامل به آن نیاز دارد را در اختیار ویندوز قرار می دهد تا راه اندازی و استفاده از ویژگی های مختلفی مانند : AGP، USB، پشتیبانی عمومی برای PCI و ISA های PNP فراهم گردد. نصب درایور هایی که مربوط به چیپست می باشند (مانند درایور گرافیک، IDE bus و غیره) ممکن است تنها در صورتی که سیستم عامل به طور کامل چیپست را تشخیص دهد امکان پذیر باشد که این برنامه چیپست را به طور کامل برای سیستم عامل قابل شناسایی نموده و تمامی فایل های مورد نیاز را نیز در اختیار ویندوز قرار می دهد.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » درایور

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود