دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced Driver Updater 2.7.1086.16665 بروز رسانی درایورها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » درایور | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21630

Advanced Driver Updater بروز رسانی درایورها
Advanced Driver Updater یکی برترین نرم افزار های بروز رسانی درایورهای قطعات سخت افزاری می باشد.
این نرم افزار در واقع یک پایگاه داده وسیع ، شامل جدیدترین و به روز ترین برنامه های موجود می‌باشد. این برنامه با اسکن کامپیوتر شما و نمایش لیستی از درایور های مورد نیاز به شما این امکان را میدهد تا با چند کلیک آن ها را بروز رسانی و نصب کنید. قبل از نصب درایور های جدید، توسط Advanced Driver Updater از درایور های قدیمی شما پشتیبان گیری می شود این کار نیر بسیار ساده می باشد و در صورتی که از درایور های تازه نصب شده احساس رضایت نداشته باشید و یا اینکه مشکلاتی را برای شما ایجاد نموده اند می توانید این بکاپ هایی را که گرفته اید را استفاده کرده و تنظیمات را به حالت قبل بازگردانید.
توضیحات :
- نسخه ویرایش شده ای که جهت دانلود قرار گرفته به دلیل کرک شدن و Pack شدن مجدد و همکاری سایت سازنده Advanced Driver Updater با کمپانی های امنیتی برای جلوگیری از انتشار نسخه های کرک شده و نا محدود ، ممکن است توسط بعضی از نرم افزار های امنیتی بد افزار شناسایی شود.
- در صورت نیاز می توانید نسخه Demo را از سایت سازنده آن دریافت نمایید.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » درایور

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود