دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Driver Navigator Professional 3.5.7.14294 شناسایی و آپدیت خودکار درایورها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » درایور | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/25 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 281

Driver Navigator Professional شناسایی و آپدیت خودکار درایورها
Driver Navigator Professional 3.5.7.14294 نرم افزاری برای شناسایی درایور های سخت افزاری سیستم و آپدیت آنها میباشد.
درایور ها برای دستگاه شما بسیار مهم هستند و به عملکرد سیستم برای شناختن بهتر دستگاه کمک میکنند و به دستگاه این اجازه را می دهند که به خوبی کار کند. اگر دستگاه درایوری قدیمی و یا ناسازگار با آن داشته باشد شما در قسمت Device Manager سیستم خود با کلمه ی Unknown Device و با یک علامت سوال بزرگ زرد رنگ رو به رو خواهید شد. از دلایل بروز رسانی این درایور ها این است که تولید کنندگان آنها با اضافه کردن عملکرد بهتر ، رفع اشکال ها و افزودن ویژگی های جدید سعی در بهبود کارایی آنها دارند. اگر درایور های دستگاه خود را آپدیت نمایید میتوانید با به حداکثر رساندن سرعت کامپیوتر خود بهترین استفاده را از آن ببرید.

Driver Navigator Professional برنامه ای ساده با اسکن و جستجوی دقیق برای بروز رسانی درایور ها تنها با چند کلیک میتواند شما را یاری دهد. این نرم افزار به صورت اتوماتیک درایور هایی که آپدیت نیستند را شناسایی کرده و به شما کمک میکند که آخرین نسخه از آنها را برای سخت افزار دستگاه خود دانلود کنید. نحوه ی استفاده به گونه ای است که پس از دانلود و نصب برنامه ، بعد از اینکه آن را اجرا کردید با کلیک بر روی دکمه ی Scan برنامه درایور هایی را که نیاز به بروز رسانی دارند و یا ناشناخته هستند شناسایی میکند و به پایه ی اطلاعات بزرگ درایور ها برای تعیین درایورهایی که بیشترین سازگاری را دارند متصل میشود و به دانلود و آپدیت آنها می پردازد و سپس یک گزارش کامل را به شما به سرعت ارائه میدهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : Driver Navigator Professional 3.5.7.14294
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 2 مگابایت ( نسخه فعال شده Activated )

موضوعات: نرم افزار » درایور

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود