دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Drive SnapShot 1.45.0.17498 بک آپ گرفتن از درایورها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » درایور | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/15 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22975

Drive SnapShot بک آپ گرفتن از درایورها
Drive SnapShot نرم افزاری سریع و قوی برای تهیه ی فایل پشتیبان از اطلاعات درایو های سیستم بمی باشد.
سیستم شما ممکن است به هر دلیلی آلوده به ویروس شود، شما نیاز به برنامه ای خواهید داشت که از همه ی درایو های شما یک فایل پشتیبان تهیه کند. این نرم افزار با حجمی کم و سرعت زیاد به ایجاد یک فایل Backup از سیستم می پردازد به این صورت که می تواند از سیستم شما یک فایل Disk Image به وجود بیاورد که همه ی موارد مانند برنامه های نصب شده روی سیستم , اطلاعات سیستم عامل را بر روی آن فایل ذخیره کند. این برنامه این قابلت را دارد که این عمل را حتی هنگامی که ویندوز شما در حال اجرا باشد میتواند انجام شود. این فایل مانند یک درایو مجازی عمل کرده و به کاربر این اجازه را می دهد با به کار بردن Windows Explorer و یا سایر نرم افزار ها به آسانی فایل ها و برنامه ها را Restore نماید. Drive Snapshot همچنین از Partition و درایو های سیستم یک فایل پشتیبان ایجاد می کند که در صورت به وجود آمدن مشکل به صورت کاملا سریع امکان برگشت سیستمتان به حالت قبل را خواهید داشت.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Drive Snapshot مواردی مانند: رابط کاربری ساده جهت ایجاد فایل پشتیبان، توانایی تولید درایو مجازی از سیستم ، امکان همزمان انجام دادن Backup گیری در حال انجام سایر کارها و ....می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » درایور

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود