دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Room Arranger 9.1.1.581 طراحی دکوراسیون داخلی منزل

Room Arranger طراحی دکوراسیون داخلی منزل
Room Arranger نرم افزاری برای طراحی داخلی و دکوراسیون منازل بصورت سه بعدی می باشد.
با استفاده از Room Arranger می توانید ابتدا به صورت مجازی همه چیز را شبیه سازی کرده و حرکت دهید تا چیدمان دلخواه خود برسید و نیاز به جا به جایی های اضافی اشیاء سنگین، برای تعیین دکوراسیون دلخواه نخواهید داشت. از نکات مهم Room Arranger که مسلماً برای معماران حائز اهمیت است ، رعایت مقیاس در طراحی و وجود اندازه در طرح ها می باشد از این رو طراحی ایجاد شده کاملاً قابل استفاده استفاده و ارائه به کارفرما و مشتری است. از آنجایی که این برنامه دارای کتابخانه ای وسیع از موضوعات مختلف می‌باشد شما می‌توانید قطعات مختلف یک خانه واقعی از کمد و میز و مبلمان گرفته تا راه پله‌ها و تختخواب و حمام را از این کتابخانه قوی دریافت کرده و در محل مورد نیاز خود استفاده کنید.

 

AVD Mass And Volume Calculator 8.1 محاسبه وزن و حجم اجسام

AVD Mass And Volume Calculator محاسبه وزن و حجم اجسام
AVD Mass And Volume Calculator نرم افزار کاربردی و مفیدی برای محاسبه جرم و حجم اجسام گوناگون می باشد.
در این برنامه ابتدا شکل مورد نظر و ابعاد آنرا مشخص کرده و بعد از آن نرم افزار وزن و حجم شکل تعیین شده را محاسبه و نمایش می دهد. از دیگر ویژگی های این ابزار می توان به قابلیت تغییر واحدهای فیزیکی و انتخاب جنس شکل مورد محاسبه اشاره نمود ، برای مثال بوسیله AVD Mass & Volume Calculator می تواند حجم و جرم استوانه ای با مقطع بیضی را در حالت پر و یا تو خالی و از جنس دامنه وسیعی از مواد مختلف را بصورت دقیق محاسبه و نمایش دهد.

 

XMind 7.5 Pro 3.6.50 Build 201606271038 پیاده سازی ایده های ذهنی

XMind پیاده سازی ایده های ذهنی
XMind یکی از برترین نرم افزارهای مدیریت پروژه و یادآوری اطلاعات می باشد. یک نرم افزار پیشرفته و در عین حال با قابلیت استفاده آسان برای نقشه برداری ذهنی است که می تواند به شما کمک کند که از ایده های ذهنی خود یک طرح ایجاد کنید.
بسیاری از پروژه های بزرگ یا بهتره بگویم همه ی پروژه ها اکثرا با چنین طرح هایی شروع به کار می کنند. XMind از آن دسته نرم‌افزارهایی است که پس از استفاده از آن، آدم تعجب می‌کند که چرا چنین قابلیت‌های ایده‌آلی در یک نرم‌افزار رایگان گنجانده شده است. در نسخه جدید نرم افزار امکان اتصال به نرم افزار Evernote فراهم شده و امکان اضافه کردن فایل های Open Office ODF نیز اضافه شده است . همچنین می توانید فایل های مربوط به آفیس مایکروسافت را نیز در نرم افزار وارد نمایید.

 

Proteus Pro 8.5 SP0 Build 22067 شبیه ساز الکترونیکی و میکروکنترلها

Proteus Pro شبیه ساز الکترونیکی و میکروکنترلها
Proteus یکی از قوی‌ترین و کاربردی ترین نرم‌افزارهای شبیه سازی الکترونیکی و میکروکنترلها می باشد.
با استفاده از این نرم افزار خواهید توانست میکروکنترلرها (IC های قابل برنامه نویسی )، میکروپروسسورها و طیف وسیعی از مدارات الکترونیکی را در هر زمینه ای چه صنعتی،تفریحی,آموزشی و … بسازید. در واقع Proteus یکی از نرم افزار های مطرح در زمینه شبیه سازی و تست مدارات الکترونیک می باشد، شما در این نرم افزار می توانید مدار خود را مانند عمل تست کنید و بعد از رفع اشکالات احتمالی برای آن pcb طراحی نمایید.

 

Home Plan Pro 5.5.1.1 + Portable طراحی نقشه های ساختمانی

Home Plan Pro طراحی نقشه های ساختمانی
Home Plan نرم افزاری برای طراحی نقشه‌های ساختمانی به همراه تمامی ابزارهای لازم می باشد. از ویژگی های خوب این نرم افزار راحتی کار با برنامه هست که با استفاده از آن و با انتخاب ابزار موجود ، بوسیله موس و صفحه کلید کامپیوتر خود می‌توانید نقشه ساختمان خود را طراحی کنید. Home Plan به شما انتخاب‌های زیادی برای پرینت طراحی هایتان را می‌دهد. در این نرم افزار طراح می تواند بعد از کشیدن نقشه ساختمان خود آن را به صورت دو بعدی و سه بعدی با قابلیت هایی نظیر نمایش و چرخش تصویر مشاهده کند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد