دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Festo FluidSIM Pneumatics 4.2p شبیه ساز سیستم های پنوماتیک

Festo FluidSIM Pneumatics
Festo FluidSIM Pneumatics نرم افزاری قدرتمند جهت طراحی، ساخت، ویرایش و شبیه سازی مدارات فرمان و قدرت پنوماتیکی می باشد.
این برنامه علاوه بر امکاناتی که به منظور طراحی و ایجاد مدارهای پنوماتیکی در خود جای داده، قادر است با شبیه سازی کامل مدار ساخته شده به تست آن نیز اقدام کند و در صورت بروز هرگونه مشکلی در روند کار مدار طراحی شده ابزاری را برای عیب یابی و تصحیح مدارات د اختیارتان قرار دهد.

Festo FluidSIM Pneumatics این شبیه ساز جامع و قدرتمند به گونه ای ساخته شده که می توان از آن جهت آموزش طراحی مدارات پنوماتیکی نیز بهره برد و به صورت بصری و گام به گام تمامی مراحل طراحی، ساخت، ویرایش و تست یک مدار فرمان یا قدرت پنوماتیکی را شبیه سازی نمود و به مطالعه درباره نحوه عملکرد مدارات پنوماتیکی پرداخت. لیست قطعات موجود در کتابخانه برنامه به گونه ای است که تقریبا تمامی قطعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهد و می توانید از تصاویر متحرکی برای نمایش سیلندر ها و سوپاپ ها نیز استفاده نمایید.

 

Festo FluidSIM Hydraulics 4.5d شبیه ساز سیستم های هیدرولیک

Festo FluidSIM Hydraulics
Festo FluidSIM Hydraulics شبیه ساز قدرتمند در زمینه مدارهای فرمان و قدرت هیدرولیکی می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید به ساخت، شبیه سازی، یادگیری و بررسی مداراهای هیدرولیکی بپردازید. امکانات متنوعی که در اختیارتان قرار دارد باعث می شود به صورت تصویری مدارات مختلف را تریسم و روی نحوه عملکرد آنها مدیریت کامل داشته باشید.

Festo FluidSIM Hydraulics به شما امکان می دهد انواع سوئیچ ها را در مدار خود تعریف کنید و نحوه فعال شدن و عملکرد آنها را نیز تعریف کنید و اگر در فعالیت مدار طراحی شده هر گونه مشکلی بوجود آید برنامه به صورت خودکار کل مدار شبیه سازی شده را تغییر داده تا مشکل برطرف گردد. لیست قطعاتی که در کتابخانه برنامه موجود است بسیار کامل بوده و به صورت مداوم به آن اضافه می شود که می توانید از آنها در طراحی و ساخت مدارهای هیدرولیکی خود استفاده نمایید.

 

Home Plan Pro 5.5.4.1 + Portable طراحی نقشه های ساختمانی

Home Plan Pro

Home Plan نرم افزاری برای طراحی نقشه‌های ساختمانی به همراه تمامی ابزارهای لازم می باشد.
از ویژگی های خوب این نرم افزار راحتی کار با برنامه هست که با استفاده از آن و با انتخاب ابزار موجود، بوسیله موس و صفحه کلید کامپیوتر خود می‌توانید نقشه ساختمان خود را طراحی کنید.

Home Plan به شما انتخاب های زیادی برای پرینت طراحی هایتان را می‌دهد. در این نرم افزار طراح می تواند بعد از کشیدن نقشه ساختمان خود آن را به صورت دو بعدی و سه بعدی با قابلیت هایی نظیر نمایش و چرخش تصویر مشاهده کنید.

Home Plan دارای قابلیت هایی همچون: ضمیمه نمودن طرح ها در ایمیل و ارسال آنها، خروجی گرفتن از طرح های آماده شده در فرمت های DFX و Bitmap، توانایی فکس کردن طرح ها با استفاده از درایور فکس داخلی برنامه، افزودن هاشور به طرح، امکان دانلود و آپدیت فایل های جدید مورد نیاز برنامه، طراحی ساده انواع قوس یا کمان، مستطیل، دایره، خط و نیز خطوط صاف، ایجاد لایه های گوناگون با قابلیت پنهان یا دیده شدن، Zoom In و Zoom Out با کیفیت جهت ایجاد تغییرات روی جزئی ترین بخش های نقشه و... می باشد.

 

EZ Schematics Pro 1.3.28 طراحی شماتیک مدارهای الکتریکی

EZ Schematics

EZ Schematics نرم افزاری جهت طراحی شماتیک مداراهای الکتریکی با قرار دادن تمامی ابزارهای لازم روی طرح ساخته شده می باشد.
با استفاده از این برنامه مفید می توانید به ترسیم نردبانی مدارات الکتریکی خود اقدام کنید و همچنین می توانید از این ابزار به منظور طراحی مدارهای هیدرولیکی و پنوماتیکی به شکل (Ladder Logic) که اصطلاحا حالت نردبانی نیز نامیده می شود، بهره بگیرید. با توجه به رعایت استانداردهای NEMA و IEC در طراحی این برنامه، نماد های تمامی قطعات الکتریکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی در اختیارتان قرار دارد و می توانید از آنها در هر مرحله ای که نیاز باشد استفاده نمایید.

EZ Schematics طراحی مدارهای الکتریکی را به شکلی واقعا ساده مهیا کرده و تنها کافیست قطعات مورد نظر خودتان را از لیست قطعات برنامه انتخاب کرده و در صفحه اصلی قرار دهید و سپس اتصالات بین این قطعات را مشخص نید و در انتها نیز نقشه طراحی شده خود را می توانید با فرمت رایج Bitmap و یا قرمت els که مخصوص خود برنامه می باشد ذخیره کنید (فرمت els را مجدد می توانید ویرایش نمایید).توضیحات :
- نسخه ارائه شده در این مطلب نسخه EZ Schematics Pro می باشد که امکانات بسیار بیشتری نسبت به نسخه معمولی در اختیارتان قرار می دهد.
- همراه فایل دانلود شده آموزش تصویری نحوه صحیح نصب و فعال سازی برنامه وجود دارد.


 

ExpressPCB 7.5.0 طراحی فیبر مدارهای چاپی

ExpressPCB
ExpressPCB محیطی جامع جهت طراحی فیبر انواع مدارهای چاپی می باشد.
با استفاده از این برنامه کاربردی می توانید انواع تابلوها و مدارهای چاپی خود را طراحی و آماده کنید؛ این نرم افزار علاوه بر امکانات جالبی که برای برطرف کردن نیاز مهندسان در خود جایی داده است درعین حال می تواند مورد استفاده دانش آموزان نیز قرار گیرد و کسانی که برای پروژه های شخصی خود نیاز به ساخت PCB دارند از آن بهره بگیرند.

ExpressPCB در گام اول طراحی مدارهای چاپی چند لایه مسی در اختیارتان قرار می دهد که هر یک از این لایه ها می توانید به صورت جداگانه محل قرار گیری قطعات الکترونیکی مورد نیاز مدار شما باشد. شما باید اطلاعات کافی در مورد مداری که می خواهید طراحی کنید و هدفی که دارید داشته باشید و تا این برنامه به خوبی بتواند شما را در مسیر طراحی یاری نماید. بعد از اینکه لایه ها نامگذاری وشناسایی شدند باید قطعات الکترونیکی مختلف را از داخل لیست موجود انتخاب و در جای خود مشخص نمایید و اگر قطعه ای داخل لیست وجود ندارد می توانید آن را به صورت دستی در محل مورد نظر قرار دهید.

ExpressPCB در گام بعدی می توانید یک محدوده از مدار خود را به صورت جداگانه با متنی مجزا ( مثلا مدار تغذیه) مشخص نمایید. این برنامه برای راحتی کار با مدار و جلوگیری از پیچیدگی مدارات با یکدیگر از خطوط رنگی متفاوتی در طورل مراحل طراحی استفاده می کند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد