دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Electronics WorkBench 5.12 شبیه سازی مدارات الکترونیکی

Electronics WorkBench
Electronics WorkBench نرم افزاری شناخته شده جهت شبیه سازی و تحلیل مدارهای الکترونیکی می باشد.
این برنامه به شکلی ساده شما را با مفهوم مدارات الکترونیکی آشنا می سازد و توسط آن می توانید به طراحی مدارهای خود بپردازید و در انتها با تست آنها به اشتباهات خود پی ببرید.
همواره در ارتباط با مدارهای الکترونیکی، محاسبات دقیق برای استفاده از مناسب ترین قطعات (دیودها، مقاومت ها، ترانزیستورها و ...) یکی از چالش های طراحان این نوع مدارها بوده است. با استفاده از ابزارهای محاسبه ای که این نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد بسیاری از مشکلات محاسبات دقیق را به راحتی برطرف خواهید نمود.

Electronics WorkBench به توجه به پایگاه داده خود به شما امکان محاسباتی همچون مقدار ولتاژ، توان، جریان، مقاومت و ... را به صورتی ساده و کاربردی می هد که در قسمت ماشین حساب قانون اهم (Ohm's Law Calculator) در اختیارتان قرار دارد.

 

DeskCalc Pro 8.1.10 ماشین حساب مهندسی

DeskCalc Pro ماشین حساب مهندسی
DeskCalc ماشین حساب حرفه ای می باشد که به منظور انجام محاسبات پیچیده ریاضی از آن استفاده می شود.
این نرم افزار کلیه امکانات یک ماشین حساب مهندسی را در خود جایی داده است و از آن به خوبی می توان در انجام محاسبات بسیار پیچیده ریاضی نیز بهره برد. این ماشین حساب حرفه ای به خوبی می تواند انواع محاسبات عددی ساده و همچنین فرمول های سخت ریاضی را به آسانی با وارد کردن کامل داده ها برایتان در کسری از ثانیه حل نماید.

DeskCalc خصوصیاتی نظیر اضافه کردن ورودی های منطقی ، ذخیره محاسبات انجام گرفته ، چاپ محاسبات انجام شده ، جداسازی ارقام از یکدیگر ، پشتیبانی از داده های اعشاری ، شناسایی فرمول های مهندسی ، تصحیح داده ها و امکان استخراج محاسبات انجام شده با فرمت فایل های اکسل را در اختیارتان قرار می دهد.

قابلیت های کلیدی ماشین حساب DeskCalc Pro مواردی مانند : پشتیبانی از متن های ارگونامیک ، قابل فهم بودن رقم اعشار شناور برای برنامه ، تحلیل و بررسی فرمول ، تبدیل انواع ارز ، توابع مثلثاتی ( سینوس ، کسینوس ، تانژانت ، کتانژانت ) ، ظاهری شبیه برنامه های آفیس ، قابل اجرا بودن فایل های ذخیره شده در برنامه اکسل و ... می باشند.

 

Electromechanical Systems Simulator 1.0.1 طراحی و شبیه سازی مدار فرمان

Electromechanical Systems Simulator
Electromechanical Systems Simulator نرم افزار مفیدی برای طراحی، شبیه سازی و تست مدار فرمان سیستم های صنعتی می باشد.
ESS که نام دیگر این برنامه می باشد ابزاری در زمینه شبیه سازی و تست انواع زیادی از مدارهای کنترل است و می تواند همانند یک دستیار حرفه ای به طراحان و مهندسین سیستم های صنعتی کمک نماید.

Electromechanical Systems Simulator علاوه براینکه می تواند نیاز کاربران حرفه ای و مهندسین را برطرف کند به گونه ای طراحی شده است تا افراد مبتدی و حتی دانش آموزان نیز بتوانند جهت یادگیری سیستم های الکترومکانیکی در محیطی امن و دور از خطر و تنها با شبیه سازی آنها بهره ببرند. پروژه های در دست ساخت این برنامه در فایلهایی با فرمت SCS ذخیره می شوند تا بعدا نیز داخل محیط برنامه بتوان از آن ها استفاده نمود. البته در صورت نیاز می توان خروجی با فرمت BMP هم از برنامه گرفت که یک حالت شماتیک ساده از مدار طراحی شده را در اختیارتان قرار می دهد.

 

Efofex FX Equation 5.009.1 + Portable تایپ راحت فرمول های ریاضی

Efofex FX Equation
Efofex FX Equation نرم افزاری جهت تایپ فرمول های ریاضی با پشتیبانی از تمامی نمادها می باشد که کار نوشتن سوالات ریاضی را برای مربیان و اساتید بسیار آسان راحت می کند.
این برنامه کار سخت و دشوار طراحی سوالات ریاضی و مشکل تر آن نوشتن آنها را بسیار راحت می کند و با استفاده از آن می توانید به صورت خودکار معادلات پیچیده ریاضی و انواع دیفرانسیل ها را بنویسید.

Efofex FX Equation به گونه ای طراحی شده که افراد مبتدی نیز می توانند از آن جهت نوشتن انواع نشانه های ریاضی مانند حروف کوچک و بزرگ یونانی، نمادها، اعداد معادله، حساب دیفرانسیل و انتگرال، آمار، ریشه، ماتریس، بردارها و توابع تعریف شده استفاده نمایند. برای تاکید روی قسمتی از معادله نوشته شده می توان فونت آن را به صورت (ضخیم، مورب، زیر خط دار خط) نمایش داد تا در زمان مشاهده مطلب بیشتر به چشم بیاید.

Efofex FX Equation قابلیت جالب دیگری نیز در خود جایی داده که در زمان طرح سوالات ریاضی خیلی مفید می باشد. اگر هنگام وارد کردن معادله ای آن را به صورت اشتباه وارد نمایید خود برنامه به صورت خودکار شکل درست و صحیح معادلات را برایتان به نمایش می گذارد و باعث جلوگیری از اشتباهات پی در پی می گردد.

 

Efofex FX Draw 6.003.12 + Portable طراحی و رسم اشکال هندسی متحرک

Efofex FX Draw
Efofex FX Draw نرم افزای جهت طراحی و رسم اشکال هندسی متحرک می باشد.
این برنامه می تواند انواع نمودار های پیچیده تشکیل شده از اعداد و ارقام و اشکال هندسی را برای مقاصد آموزشی به صورت متحرک رسم نماید که کمک بسیار مفیدی برای اساتید و مربیان آموزشی می باشد.

Efofex FX Draw به شما این امکان را می دهد تا به راحتی انواع خطوط، دایره، مستطیل، چند ضلعی، بیضی و... را رسم نمایید و به منظور تاکید روی مناطقی از نمودار به آن منطقه یا زاویه، سایه اضافه نمایید. تمام این اشکال به صورت پیش فرض داخل گالری برنامه وجود دارند و شما با ترکیب آنها نمودار نهایی خود را خلق می کنید.

Efofex FX Draw بعد از رسم اشکال هندسی مورد نظر شما و به حرکت درآوردن آنها که شامل تماس اشکال با یکدیگر، چرخش، سوئیچ به حالت اولیه و... می باشند نمودارها را در فرمت های گرافیکی (EMF، GIF، BMP یا PNG) در اختیارتان قرار می دهد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد