دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

IMSI DesignCAD 3D Max 24.1 مدلسازی سه بعدی و طراحی دو بعدی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/04/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 8421

مدلسازی سه بعدی و طراحی دو بعدی
IMSI DesignCAD 3D Max 24.1 مدلسازی جامع و بسیار دقیق سه بعدی و طراحی قدرتمند دو بعدی را در محیط کاربری که یادگیری استفاده از آن بسیار راحت و کاربر پسند می باشد را برای کاربر مهیا می کند. با استفاده از ابزارهای CAD موجود در این نرم افزار شما می توانید خلاقیت و توانایی خود را در بیان ایده ها و طراحی هرچیزی که در ذهن می پرورانید نشان دهید. امکان استفاده فایل های خروجی این برنامه در نرم افزار اتوکد و امکان کار با فایل های AutoCAD DWG / DXF بدون از دست رفتن داده های فایل را می توان به عنوان یکی از قابلیت های ویژه این نرم افزار نام برد. DesignCAD 3D Max که دارای بیش از 10000 نماد استاندارد و بیش از 700 سمبل سه بعدی می باشد و به وسیله آن قادر خواهید بود موتور و قطعات مکانیکی، تابلوهای مدارالکتریکی، نقشه های فنی و اشکال پیچیده سه بعدی را طراحی نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DesignCAD 3D Max مواردی مانند : مدلسازی سه بعدی ، طراحی های دو بعدی دقیق ، دارای تکنولوژی مقایسه نقشه ها ، تصویرسازی و نورپردازی سه بعدی ، پشتیبانی از AutoCAD DWG / DXF ، دارای آبجکت ها و نمادهای سه بعدی ، نرم افزاری چند منظوره با یادگیری و استفاده آسان ، پشتیبانی از فرمت های DWG, DXF, WMF, HPGL و XYZ برای فایل های ورودی ، پشتیبانی از فرمت های خروجی DWG, DXF, WMF, HPGL, RIB, VRML, WPG و PDF ، امکان کار با تصاویر دارای فرمت BMP, .TIF, .JPG, .TGA, .WMF, .PSD, .AWD, .EPS, .WPG, .TIF, .PCX, و .PNG و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود