دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Home Plan Pro 5.5.4.1 + Portable طراحی نقشه های ساختمانی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15457

Home Plan Pro

Home Plan نرم افزاری برای طراحی نقشه‌های ساختمانی به همراه تمامی ابزارهای لازم می باشد.
از ویژگی های خوب این نرم افزار راحتی کار با برنامه هست که با استفاده از آن و با انتخاب ابزار موجود، بوسیله موس و صفحه کلید کامپیوتر خود می‌توانید نقشه ساختمان خود را طراحی کنید.

Home Plan به شما انتخاب های زیادی برای پرینت طراحی هایتان را می‌دهد. در این نرم افزار طراح می تواند بعد از کشیدن نقشه ساختمان خود آن را به صورت دو بعدی و سه بعدی با قابلیت هایی نظیر نمایش و چرخش تصویر مشاهده کنید.

Home Plan دارای قابلیت هایی همچون: ضمیمه نمودن طرح ها در ایمیل و ارسال آنها، خروجی گرفتن از طرح های آماده شده در فرمت های DFX و Bitmap، توانایی فکس کردن طرح ها با استفاده از درایور فکس داخلی برنامه، افزودن هاشور به طرح، امکان دانلود و آپدیت فایل های جدید مورد نیاز برنامه، طراحی ساده انواع قوس یا کمان، مستطیل، دایره، خط و نیز خطوط صاف، ایجاد لایه های گوناگون با قابلیت پنهان یا دیده شدن، Zoom In و Zoom Out با کیفیت جهت ایجاد تغییرات روی جزئی ترین بخش های نقشه و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود