دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

ArgoUML 0.34 مدل سازی UML

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18099

ArgoUML مدل سازی UML
ArgoUML نرم افزار متن باز ( Open source ) و رایگانی جهت طراحی ف ساخت و مدیریت پروژه ها بر اساس مدل UML می باشد.
این نرم افزار را می توان از اولین نرم افزار های مدل سازی دانست که دکتر جیسون رابینز در ماه آوریل سال 1998 اقدام به انتشار آن نموده است . این برنامه از جدیدترین بروزرسانی هایی که در زمینه مدل سازی ارائه شده است بهره می برد و تقریبا کلیه استاندارد های UML را در خود گنجانده است و از 10 زبان پرکاربرد دنیا پشتیبانی می کند. این نرم افزار هر کاربری را قادر می سازد هر پروژه ای با هر اندازه و با دیاگرام های UML را در هر سیستم عاملی که از نرم افزار جاوا پشتیبانی می کند طراحی نماید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار ArgoUML مواردی مانند : ساخت متن های مدل سازی ، توانایی مدل سازی جهت افراد تازه کار ، بکارگیری کلیه استاندارد های مدل سازی ، نمایش نمودار در فرمت های GIf , PNG و PGML ، ویرایش حرفه ای نمودار و زوم دقیق تر داخل پروژه ، پشتیبانی از کلیه 9 دیاگرام UML 1.4 ، ویرایش و بزرگنمایی پیشرفته دیاگرام و ... می باشند.


توضیحات :
- قبل از نصب نرم افزار ArgoUML پیش نیاز آن یعنی "Java Runtime Environment" را نصب نمایید.
Install "Java Runtime Environment" Before Run Setup

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود