دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Lingo 14.0.1.55 ساخت و تحلیل مدل های ریاضی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 13076

ساخت و تحلیل مدل های ریاضی
Lingo نرم افزاری است که با استفاده از آن ، دانشجویان رشته های مدیریت و صنایع می توانند مسائل برنامه ریزی خطی که مربوط به درس تحقیق در عملیات می باشد را بدون مشکل حل نمایند. نرم افزار لینگو Lingo محصول شرکت Lindo System است. نرم افزار دیگری به نام لیندو Lindo‌ نیز موجود است که Lingo کلیه امکانات آن را در خود جای داده و در صورت داشتن Lingo‌ نیازی به Lindo‌ ندارید. این نرم افزار نیاز به سیستم قوی نداشته و روی یک سیستم معمولی نصب و اجرا می گردد و بسیار کم حجم است.

نرم افزار Lingo دارای قابلیت های کلیدی مانند : بیان ساده مدل برنامه ریزی ، قدرت بالا در حل مسائل با بهره گیری از بهینه ترین روش ، دارا بودن یک راهنمای مفصل و کامل و جامع برای کاربران ، قابلیت استخراج و ارسال نتایج حل مسئله به نرم افزارهای اکسس و اکسل ، قابلیت ورود اطلاعات از نرم افزارهای بانک داده و صفحه گستره (Access و Excel ) ، قابلیت فراخوانی نرم افزار از داخل نرم افزار بانک اطلاعاتی یا ماکرو در اکسل به صورت تعاملی و ... می باشد.

Lingo توانایی حل مسائلی از قبیل موارد زیر را داراست:
Linear
Nonlinear convex & nonconvex/Global
Quadratic
Quadratically Constrained
Second Order Cone, Stochastic
Integer optimizationنکته :
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- وارد پوشه License شوید و فایل lndlng14.lic را انتخاب و در محلی که نرم افزار را نصب کرده اید کپی کنید.
3- نرم افزار را اجرا نموده و دکمه Never Registration را بزنید.

لایسنس این نرم افزار تا تاریخ 2016/08/30 اعتبار دارد و بعد از آن منقضی می شود. برای استفاده از نرم افزار بایستی تاریخ سیستم خود را به قبل از تاریخ انقضا بازگردانید.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود