دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

NCSS PASS Professional 11.0.8 نرم افزار تجزیه و تحلیل آمار

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/03/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 385

تجزیه و تحلیل آمار

نرم افزار NCSS PASS Professional که اولین بار در سال 1981 برنامه نویسی و تولید شد را می توان تا به امروز یکی از کاملترین نرم افزارهای تجزیه و تحلیل آمار به شمار آورد. به گونه ای که کارهای شما با سهولت بیشتری و خطای کمتری انجام می گردد، این نرم افزار دارای بیش از 230 ابزار گرافیکی و آماری می باشد، از دیگر ویژگی های NCSS PASS Professional می توان از امکان رسم انواع نمودار و آمار توصیفی و امکان رگرسیون خطی و غیر خطی یاد کرد .
نرم افزارهای مرتبط با آمار و تحلیل و آنالیز آن ها از جمله نرم افزارهایی می باشند که راحتی و همچنین صرفه جویی وقت و هزینه را در کارها باعث می شوند و به عبارت دیگر موجب سریعتر انجام شدن امور می گردند. برای انجام یک پروژه لازم است تا اطلاعات در یک بانک اطلاعاتی قرار گیرند و مورد تحلیل و آنالیز قرار گیرند تا نقص‌های احتمالی از بین برود و میزان اشتباه به پایین ترین سطح برسد. در این زمینه نرم افزارهای بسیاری وجود دارد و یکی از بهترین انتخاب های مناسب و قدرتمند در میان این نرم افزارهای تجزیه و تحلیل آمار ، NCSS PASS است که امکانات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به بهترین شکل داده‌های خود را تجزیه تحلیل کنید.


قابلیت های کلیدی NCSS PASS Professional :

- نسبت
- تحلیل بقا
- پیش بینی
- آمار توصیفی
- کنترل کیفیت
- مدل های مختلط
- مدل خطی عمومی
- تجزیه و تحلیل واریانس
- امکان رسم انواع نمودار
- تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان
- دارای بیش از 230 ابزار گرافیکی و آماری
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود