دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CrystalDiffract 1.4.7 شبیه ساز ساختار مولکولی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/4 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1899

CrystalDiffract شبیه ساز ساختار مولکولی
CrystalDiffract 1.4.7 نرم افزاری جهت شبیه سازی انکسار یا همان شکسته شدن ذرات نوترون و اشعه ایکس و به طور کلی ساختار مولکولی می باشد.
این برنامه می تواند انکسار ( شکستگی ) ذرات نوترون و نیز اشعه ایکس را در سیستم شبیه سازی نماید تا بتوانید به آسانی به تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از تحقیقات خود بپردازید. این نرم افزار می تواند فایل های کریستالی را که از قبل ذخیره شده اند جهت شبیه سازی ( X Ray ) یا همان اشکعه ایکس و همچنین مدل های انکسار و شکستگی نوترون ( Neutron Powder Diffraction ) فراخوانی نموده و با وجود ابزار های مختلف اندازه گیری به مقایسه آنها با نتایج جدید بپردازید.
امروزه وجود نرم افزارها در مسیر پیشرفت علم و فن آوری امری واجب و ضروری می باشد و در رشته های مختلف جهت کم کردن از سختی کارهایی نظیر شبیه سازی های مختلف ، محاسبات پیچیده ، کاهش خطاهای محاسباتی سعی بر آن است که نرم افزارهای جدیدی وارد عرصه نمایند و برنامه های موجود را نیز توسعه دهند. در این میان علم شیمی هم در پی گسترش استفاده از برنامه های کاربردی در زمینه مفهوم سازی و قابل درک نمودن ساختار مواد و ساختمان مولکولی می باشد که از اصولی ترین مسائل موجود در علم شیمی هستند.
نرم افزار CrystalDiffract با شبیه سازی ساختار مولکولی مواد کمک زیادی در درک بهتر این ساختارها در آزمایشگاه های شیمی ، انواع مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها می کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود