دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CSI ETABS 9.7.4 تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/5 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2067

CSI ETABS تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی
CSI ETABS 9.7.4 نرم افزاری قدرتمند جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی و عمرانی می باشد.
تمامی خصوصیات این نرم افزار به منظور تحلیل و طراحی انواع سازه های پیچیده ساختمانی ایجاد شده اند. کلیه قسمت های یک ساختمان داخل برنامه تعریف شده اند و برای برنامه قابل فهم می باشند و توسط آن قادر خواهید بود تمامی بخش های یک ساختمان را تجسم و طراحی نمایید. این نرم افزار جهت سسیستم های ساختمانی وی عمرانی کد نویسی و طراحی شده است. امروزه با افزایش پیچیدگی در طراحی سازه های ساختمانی دیگر جایی برای اشتباهات محاسباتی وجود ندارد. زمانی که مهندسان عمران تحلیل های غیر خطی دینامیکی و استاتیکی را در عمل به کار گرفتند و از آنها استفاده نمودند و همچنین با در نظر گرفتن سیستم های کامپیوتری قدرتمند موجود در حال حاضر نرم افزار CSI ETABS و موارد مشابه به خوبی در زمینه طراحی و ساخت مدل های عظیم ساختمانی جای خود را میان مهندسان این شاخه باز نموده اند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CSI ETABS مواردی مانند : تعریف تمام اجزای ساختمان به صورت جزئی داخل برنامه ، اندازه گیری هوشمند مقدار جرم و مرکز آن ، هدایت و جابجایی بارهای ثقلی روی تیرها ، ایجاد و تقسیم بارهای جانبی میان تراز طبقه ها ، مدل سازی رامپ ها ، طراحی و ایجاد انواع چهار چوب و قاب های فولادی و بتنی ، طراحی و انتخاب مناسب ترین محل برای دیوار های برشی و ... می باشند.

- نکته :
- آموزش تصویری نحوه صحیح نصب و فعال سازی نرم افزار CSI ETABS داخل فابل دانلود شده موجود می باشد.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود