دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CSI SAFE Plus 8.08 طراحی فونداسیون بتن آرمه

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/5 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1908

CSI SAFE Plus طراحی فونداسیون بتن آرمه
CSI SAFE Plus 8.08 نرم افزاری جهت طراحی انواع کف و فونداسیون های بتنی و بتن آرمه و پی های تکی و همچنین انجام محاسبات مربوط به ضریب عکس العمل خاک در آرماتور گذاری می باشد. از این نرم افزار به منظور طراحی پی ، کف و آرماتور های بتنی و گاهی دال ها نیز استفاده می شود و توسط آن میتوان نقشه های اجرایی دقیقی از دال و پی مورد نظر با جزئیات کامل رسم نمود.
CSI SAFE Plus زمینه های انجام مراحل گوناگون طراحی مهندسی نظیر پیاده سازی ایده کلی قالب بندی و اضافه نمودن دقیق ترین جزئیات را برای مهندسان سازه به شکلی قابل فهم و راحت آماده نموده است. این ورژن پلاس برنامه SAFE می باشد و قابلیت های آن در تمام موارد افزایش یافته است. بوسیله این نسخه از برنامه قادر خواهید بود انواع مدل های پی و کف های بتنی را آماده نموده و میزان تنش و فشار وارده بر آنها را محاسبه نمایید.

نرم افزار CSI SAFE Plus به خوبی از فایل هایی که در برنامه های CAD تنظیم ذخیره شده اند پشتیبانی می کند و به راحتی می توانید آنها را فراخوانی نموده و ادامه محاسبات خود را روی طرح مورد نظر انجام دهید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود