دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CSI Section Builder 8.1.1 مهندسی تعریف مقطع

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/5 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1950

CSI Section Builder مهندسی تعریف مقطع

CSI Section Builder 8.1.1 نرم افزاری جهت طراحی و ساخت سازه های گوناگون از مقاطع بتن ، بتن آرمه ، فولادی و یا مواد کامپوزیت می باشد.
با بکارگیری این برنامه یه آسانی قادر خواهید بود انواع مقاطع ، بتنی ، بتن مسلح ، فولادی و کامپوزیت ها را طراحی و جزئیات ریز هندسی و همچنین تنش های ایجاد شده در قسمت های مختلف آن را تجزیه و تحلیل نمایید. به دلیل اینکه این نرم افزار بر مبنای متد اجزای محدود ، شاخصه های هندسی انواع مقاطع را محاسبه می کند ، نتایج حاصله از محاسبات مقادیر و مشخصات هندسی پیچیده ترین طرح ها را نیز با دقت بسیار بالایی آماده و ارائه می کند.
نرم افزار CSI Section Builder مشخصات هندسی مختلفی نظیر : لنگرهای لختی انواع مقطع ، شعاع مربوط به ژیراسیون ، ثابت پیچشی مقاطع ، مساحت برشی و مدول پلاستیک مقاطع را به خوبی محاسبه می کند و توسط امکانات موجود این توانایی را به شما می دهد تا طرح مورد نظر خود از مقاطع مختلف را رسم ، ویرایش و ذخیره نمایید. در این نرم افزار می توان توزیع مناسب آرماتورها را در آرایش های مختلف بررسی و پیاده سازی نمود و با توجه به وجود نمونه های مقاطع آماده در بانک اطلاعاتی برنامه قادر خواهید بود مقاطع پیچیده و ترکیبی مختلفی را طراحی و خلق نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CSI Section Builder مواردی مانند : طراحی و ساخت مقاطع فولادی ، بتنی ، پتن مسلح و کامپوزیتی ، بکارگیری نیمرخ های مختلف UNP، INP، IPE و همچنین لانه زنبوری جهت تعریف مقطع ، توانایی ذخیره سازی مقطع طراحی شده با فرمت ( Pro. ) به منظور فراخوانی در نرم افزارهای SAP2000 و ETABS ، مشاهده کانتورهای تنش مقاطع ، ارائه نمودار لنگر-انحنای مقاطع ، ذخیره شکل هندسی مقاطع سازی تحت فرمت ( DXF. ) و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود