دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Diagram Designer 1.28 طراحی دیاگرام

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/14 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2189

Diagram Designer طراحی دیاگرام
Diagram Designer 1.28 نرم افزاری قدرتمند به منظور طراحی و رسم انواع دیاگرام ، فلوچارت ، نمودار و الگوریتم می باشد.
این برنامه کاربردی جهت طراحی فلوچارت و نمودار های گردشی مورد استفاده قرار می گیرد و شما را قادر می سازد تا در زمان کمی ایده و نظر دلخواه خود را به شکل نمودار و دیاگرام طراحی و رسم نمایید. بعد از طراحی و خلق دیاگرام مد نظر خود می توانید آن را در فرمت های گرافیکی محبوب و رایج مانند : WMF ، EMF ، BMP ، JPEG ، PNG ، MNG ، ICO و GIF استخراج نموده و در تمام برنامه های گرافیکی دیگر از آنها استفاده نمایید.
Diagram Designer توانایی طراحی دیاگرام ها و فلوچارت های گوناگونی در اشکالی نظیر استوانه ای ، ساقه و برگ ، دسته ای ، دایره ای و لوزی را برایتان فراهم می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Diagram Designer مواردی مانند : فراخوانی و وارد کردن انواع عکس ، متن ، شکل های هندسی ، نماد و ... در دیاگرام ، ایجاد آبجکت های ترکیبی از قسمت های کوچکتر ، مرتبط کردن نمودار و فلوچارت ها با یکدیگر ، فشرده کردن فایل خروجی برنامه ، استخراج دیاگرام طراحی شده در قالب فرمت های گرافیکی رایج و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود