دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Efofex FX Draw 6.003.12 + Portable طراحی و رسم اشکال هندسی متحرک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/19 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21672

Efofex FX Draw
Efofex FX Draw نرم افزای جهت طراحی و رسم اشکال هندسی متحرک می باشد.
این برنامه می تواند انواع نمودار های پیچیده تشکیل شده از اعداد و ارقام و اشکال هندسی را برای مقاصد آموزشی به صورت متحرک رسم نماید که کمک بسیار مفیدی برای اساتید و مربیان آموزشی می باشد.

Efofex FX Draw به شما این امکان را می دهد تا به راحتی انواع خطوط، دایره، مستطیل، چند ضلعی، بیضی و... را رسم نمایید و به منظور تاکید روی مناطقی از نمودار به آن منطقه یا زاویه، سایه اضافه نمایید. تمام این اشکال به صورت پیش فرض داخل گالری برنامه وجود دارند و شما با ترکیب آنها نمودار نهایی خود را خلق می کنید.

Efofex FX Draw بعد از رسم اشکال هندسی مورد نظر شما و به حرکت درآوردن آنها که شامل تماس اشکال با یکدیگر، چرخش، سوئیچ به حالت اولیه و... می باشند نمودارها را در فرمت های گرافیکی (EMF، GIF، BMP یا PNG) در اختیارتان قرار می دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود