دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Efofex FX Equation 5.009.1 + Portable تایپ راحت فرمول های ریاضی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/19 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22558

Efofex FX Equation
Efofex FX Equation نرم افزاری جهت تایپ فرمول های ریاضی با پشتیبانی از تمامی نمادها می باشد که کار نوشتن سوالات ریاضی را برای مربیان و اساتید بسیار آسان راحت می کند.
این برنامه کار سخت و دشوار طراحی سوالات ریاضی و مشکل تر آن نوشتن آنها را بسیار راحت می کند و با استفاده از آن می توانید به صورت خودکار معادلات پیچیده ریاضی و انواع دیفرانسیل ها را بنویسید.

Efofex FX Equation به گونه ای طراحی شده که افراد مبتدی نیز می توانند از آن جهت نوشتن انواع نشانه های ریاضی مانند حروف کوچک و بزرگ یونانی، نمادها، اعداد معادله، حساب دیفرانسیل و انتگرال، آمار، ریشه، ماتریس، بردارها و توابع تعریف شده استفاده نمایند. برای تاکید روی قسمتی از معادله نوشته شده می توان فونت آن را به صورت (ضخیم، مورب، زیر خط دار خط) نمایش داد تا در زمان مشاهده مطلب بیشتر به چشم بیاید.

Efofex FX Equation قابلیت جالب دیگری نیز در خود جایی داده که در زمان طرح سوالات ریاضی خیلی مفید می باشد. اگر هنگام وارد کردن معادله ای آن را به صورت اشتباه وارد نمایید خود برنامه به صورت خودکار شکل درست و صحیح معادلات را برایتان به نمایش می گذارد و باعث جلوگیری از اشتباهات پی در پی می گردد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود