دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Engineering Equation Solver Academic Pro 9.478 3D حل معادلات دیفرانسیل غیر خطی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مهندسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/7 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18621

Engineering Equation Solver Academic
Engineering Equation Solver نرم افزاری جهت حل کردن معادلات دیفرانسیل غیرخطی می باشد.
این برنامه به خوبی می تواند انواع معادلات انتگرال، دیفرانسیل، جبری غیر خطی، معادلات مرکب دارای چند متغییر و ... را محاسبه و حل نماید.
همچنین این نرم افزار قادر است اموری مانند: تبدیل واحدها، بررسی مقدار یکپارچگی دیتای فراخوانی شده، ایجاد پلانهای دقیق از روی نمودارهای محاسباتی، تحلیل کامل دیتابیس های ترمودینامیک، ارائه نتایج با سرعت و دقتی بالا و ... را برایتان انجام دهد. این برنامه را در بعضی مراجع به صورت اختصاری EES نیز می نامند.

Engineering Equation Solver زمانی برایتان به عنوان یک نرم افزار کاربردی معنا پیدا می کند که درگیر دروس مهندسی ترمودینامیک، انتقال حرارت و مانند اینها باشید. چراکه در این رشته ها گاها جهت استفاده همزمان از خواص مواد مختلف مجبور می شوید با تنظیم معادلات گوناگون یک معادله را چندین مرتبه و هر بار با داده های متفاوتی حل نمایید. این برنامه به شکلی هوشمند آن دسته از معادلاتی که باید همزمان حل شوند را شناسایی نموده و آنها را به صورت جداگانه برایتان در به نمایش می گذارد که قطعا باعث افزایش سرعت و کارایی بهتر می گردد.

Engineering Equation Solver دیتابیس عظیمی از توابع ریاضی و ویژگی های ترموفیزیکی مواد برای حل مسائل در خود جایی داده است که می توان ای توابع را به راحتی توسط ماژولهای برنامه ارتقا داد. این نرم افزار زمانی که مساله ای برای آن تعریف می شود اول از همه آن را به شکلی تمام و کمال تجزیه و تحلیل می کند و معادلاتی که برای حل کردن آن نیاز می باشد را از دیتابیس خود فراخوانی می کند. در مرحله بعد این معادلات استخراج شده به زبان خود برنامه تبدیل می شوند و در قسمت فهرست متغییرها مواردی نظیر واحدهای احتمالی و اسم هریک از متغییرها نمایش داده می شود. اگر این مراحل بدون اشتباه انجام شده باشند و معادله وارد شده از لحاظ تئوری قابل حل باشد با کلیک رو حل مساله، به طور خودکار تمامی تجزیه و تحلیل های مورد نیاز صورت می گیرد و جواب نهایی برای شما به نمایش در می آید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مهندسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود