دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

SunCalendar 7.5.3 تقویم شمسی نسخه 7.5.3

JvD Sun Calendar تقویم شمسی
SunCalendar تقویم خورشیدی می باشد که به صورت رایگان برای مرتفع کردن نیاز کاربران به تقویم شمسی کدنویسی و در اختیار همگان قرار داده شده است.
در این در حد امکان تلاش شده احتیاجات کاربر از یک تقویم دیجیتال نیز برآورده شود در برای افزایش اطلاعات کاربر هم با استفاده از ابزارهایی مانند کتابخانه و ویکی (نمایش اطلاعات مختصر در مورد هر اتفاق) قسمتهایی در نظر گرفته شده است. از توانایی های دیگر این برنامه فارسی می توان از قابلیت گذاشتن پیام به صورت زمان دار ، رخدادهای ملی ، مذهبی و سینمایی جهان ، دارا بودن ساعت جهانی ، اوقات شرعی ، مبدل تاریخ ، دفترچه تلفن وو مواردی یاد کرد.
SunCalendar با تغییراتی اساسی نسبت به نسخه های قبلی عرضه شده که مهمترین آن تمام صفحه شدن آن می باشد که در مقایسه با نسخه های پیشین که از پنجره های کوچکی استفاده می گردید بسیار کاربردی تر می باشد.

قابلیت های کلیدی تقویم شمسی SunCalendar مواردی مانند : کتابخانه ، میز کتاب ، دفتر تلفن ، پخش اذان ، تقویم روزانه ، ثبت یادآوری ، مرورگر رخداد ، تقویم ماهانه ، تقویم سالانه ، اوقات شرعی ، پشتیبان گیری ، روز رسانی برنامه ، ویرایش تعطیلی ها ، مبدل تاریخ،روز شمار ، انتخاب روز تعطیل هفته ، سنجاق کردن تقویم به میز کار ، پیام رسان ( توانایی ارسال اس ام اس تکی گروهی ، پیگیری وضعیت اس ام اس ها جدید ) و ... می باشند.


نکته : جهت استفاده از این نسخه ی تقویم شمسی می بایست پیش نیاز آن ( مایکروسافت دات نت فریم ورک 3.5 یا بالاتر ) را روی سیستم نصب نمایید ؛ کاربرانی که از ویندوز ۷ استفاده می کنند نیاز به نصب هیچ برنامه ای به عنوان پیش نیاز ندارند.

 

TarikhDaar 4.0 تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس

TarikhDaar تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس
TarikhDaar 4.0 نرم افزار رایگان و کم حجمی برای تبدیل تاریخ های شمسی ، میلادی و قمری مختلف به یکدیگیر می باشد که توسط آن می توانید به عنوان مثال تاریخ 21 تیر ماه سال 1372 را به برنامه داده و از آن تاریخ های Monday , July 12 , 1993 میلادی و ٢١ محرم ١٤١٤ قمری را دریافت نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار TarikhDaar :
- تشخیص نام روز تاریخ مقصد
- هماهنگ با تمامی نسخه های ویندوز
- ظاهری کاربر پسند و محیط کاربری آسان
- نمایش تاریخ های امروز در هنگام اجرای نرم افزار
- تبدیل تاریخ های خورشیدی ( شمسی ) و میلادی به یکدیگر
- خلاصه تاریخ ورودی و تبدیل نام روزها و ماه ها به تاریخ مقصد
- حجم بخیلی کم و بدون نیاز به نصب ( پرتابل بودن Portable )
- اطلاعات برج های دوازده گانه و تصاویر نماد مخصوص به هر یک

 

Parsiban 9.3 بسته نرم افزار پارسی را پاس بداریم 9.3

Parsiban بسته نرم افزار پارسی را پاس بداریم
Parsiban 9.3 بسته نرم افزار پارسی را پاس بداریم ورژن 9.3 مجموعه نرم افزاری پارسی‌‌ را‌پاس‌ بداریم شامل هفت نرم افزار در زمینه نگهداری و پر و بال دادن به فرهنگ پارسی گویی می باشد.
این مجموعه در واقع امکان پالایش و بررسی نوشته ها و متون پارسی و حذف و پاکسازی کلمات و واژگان بیگانه از نوشته مورد نظر را برای کاربر فراهم می آورد. این مجموعه نرم افزاری یکی از زیباترین و پیشرفته ترین نرم افزارهای فرهنگی ایرانی می باشد کاربران پارسی زبان خود را جهت پارسی نویسی و پارسی گویی کمک می کند و کلمات بیگانه را برابر سازی و نوشته هاای فارسی را پالایش نموده و به پارسی تبدیل می نماید.

 

No Hidden 2.3 برطرف کردن مخفی شدن بر اثر ویروس

No Hidden برطرف کردن مخفی شدن بر اثر ویروس
No Hidden نرم افزار فارسی و کاربردی برای بر طرف کردن مخفی شدن فایل هایی می باشد که بر اثر ویروسی شدن سیستم عامل به صورت مخفی ( Hidden ) در آمده اند.
ویروس های مختفلی که در بیشتر دانشگاه ها و مراکزی که دارای تعداد زیادی کامپیوتر هستند هنگام استفاده وارد فلش مموری ها شده و پوشه های آن را مخفی می نمایند و میانبری ( ShortCut ) برای آنها تعیین می کنند که با زدن آنها ابتدا خود ویروس فعال می شود و در مرحله بعد پوشه در پنجره جدیدی باز خواهد شد. برای برطرف کردن این مشکل لازم است اول اتوران سیستم خود را غیر فعال نموده بعد از آن فلش را به سیستم زده و بدون اینکه فلش را باز کنید نرم افزار ارائه شده را باز نموده و از لیست کشویی اول ، درایو مربوط به فلش مموری را انتخاب نمایید، بعد از آن روی دکمه " خارج سازی تمامی موارد در فلش دیسک از حالت مخفی شدگی سیستم ” کلیک کنید. در این مرحله سیستم از شما می پرسد درایور مورد نظر را برای چک کردن موارد باز کند که فایلهای داخل فلش را بررسی نمایید. گاهی اوقات فایل ها درون پوشه ای بدون نام ، Rename می شدند که در نسخه 2.2 این مورد برطرف شده و این پوشه به نام My Recovered Folders تغییرنام داده خواهد شد تا براختی بتوانید فایلهای خود را در اختیار داشته باشید.

 

Casit Guard 8.0 قفل فايل و پوشه ( محافظ کاسیت )

قفل فايل و پوشه ( محافظ کاسیت )
Casit Guard 8.0 نرم افزار امنیتی در زمینه قفل فايل و پوشه می باشد که به نام محافظ کاسیت در بین کاربران معروف شده است.
احتمالا براي شما نیز پيش اومده كه بخواهید بر روي فايل ها و پوشه هاي خود قفل و پسوردي قرار دهید و از آن ها در برابر دسترسي ديگران محافظت نمایید و امنيت فايل هاي خود را حفظ کنید.
شرکت نرم افزاري کاسيت نسخه جديد نرم افزار بسيار مفيد و كاربردی محافظ كاسيت را منتشر نموده که علاوه بر امكانات بسیاری كه داراد به زبان شيرين فارسي طراحي شده و در اختيار تمام ايرانيان عزيز قرار داده که شما با استفاده از آن مي توانيد از فايل ها و پوشه هاي خود در برابر ديگران محافظت کنید.
Casit Guard 8.0 براي قفل كردن فايلها و پوشه هاي شخصي استفاده می شود و شما را قادر می سازد تا بتوانيد علاوه بر پوشه ها ، فايل هاي مورد نظر خود را نيز با امنيتي بسیار بالا قفل گذاري نموده تا ديگران نتوانند به فايل ها و پوشه هایتان دسترسي پیدا کنند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد