دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Casit Guard 8.0 قفل فايل و پوشه ( محافظ کاسیت )

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار فارسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/04/27 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 156

قفل فايل و پوشه ( محافظ کاسیت )
Casit Guard 8.0 نرم افزار امنیتی در زمینه قفل فايل و پوشه می باشد که به نام محافظ کاسیت در بین کاربران معروف شده است.
احتمالا براي شما نیز پيش اومده كه بخواهید بر روي فايل ها و پوشه هاي خود قفل و پسوردي قرار دهید و از آن ها در برابر دسترسي ديگران محافظت نمایید و امنيت فايل هاي خود را حفظ کنید.
شرکت نرم افزاري کاسيت نسخه جديد نرم افزار بسيار مفيد و كاربردی محافظ كاسيت را منتشر نموده که علاوه بر امكانات بسیاری كه داراد به زبان شيرين فارسي طراحي شده و در اختيار تمام ايرانيان عزيز قرار داده که شما با استفاده از آن مي توانيد از فايل ها و پوشه هاي خود در برابر ديگران محافظت کنید.
Casit Guard 8.0 براي قفل كردن فايلها و پوشه هاي شخصي استفاده می شود و شما را قادر می سازد تا بتوانيد علاوه بر پوشه ها ، فايل هاي مورد نظر خود را نيز با امنيتي بسیار بالا قفل گذاري نموده تا ديگران نتوانند به فايل ها و پوشه هایتان دسترسي پیدا کنند.


نكته :

- رمز ورود اوليه به نرم افزار 1 می باشد که می توانید از طريق گزينه "تغيير رمز" آنرا به رمز دلخواه خود تغيير دهيد.
- به علت تغييرات اساسي در نرم افزار ، کاربراني که از نسخه هاي قبلي استفاده کرده اند حتماً تمام فايل ها و پوشه هاي قفل شده را از حالت قفل خارج کنند و بعد از حذف نسخه قبلي از روي سيستم اقدام به نصب نسخه جديد نمایند.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار فارسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود