دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

SunCalendar 7.5.3 تقویم شمسی نسخه 7.5.3

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار فارسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16037

JvD Sun Calendar تقویم شمسی
SunCalendar تقویم خورشیدی می باشد که به صورت رایگان برای مرتفع کردن نیاز کاربران به تقویم شمسی کدنویسی و در اختیار همگان قرار داده شده است.
در این در حد امکان تلاش شده احتیاجات کاربر از یک تقویم دیجیتال نیز برآورده شود در برای افزایش اطلاعات کاربر هم با استفاده از ابزارهایی مانند کتابخانه و ویکی (نمایش اطلاعات مختصر در مورد هر اتفاق) قسمتهایی در نظر گرفته شده است. از توانایی های دیگر این برنامه فارسی می توان از قابلیت گذاشتن پیام به صورت زمان دار ، رخدادهای ملی ، مذهبی و سینمایی جهان ، دارا بودن ساعت جهانی ، اوقات شرعی ، مبدل تاریخ ، دفترچه تلفن وو مواردی یاد کرد.
SunCalendar با تغییراتی اساسی نسبت به نسخه های قبلی عرضه شده که مهمترین آن تمام صفحه شدن آن می باشد که در مقایسه با نسخه های پیشین که از پنجره های کوچکی استفاده می گردید بسیار کاربردی تر می باشد.

قابلیت های کلیدی تقویم شمسی SunCalendar مواردی مانند : کتابخانه ، میز کتاب ، دفتر تلفن ، پخش اذان ، تقویم روزانه ، ثبت یادآوری ، مرورگر رخداد ، تقویم ماهانه ، تقویم سالانه ، اوقات شرعی ، پشتیبان گیری ، روز رسانی برنامه ، ویرایش تعطیلی ها ، مبدل تاریخ،روز شمار ، انتخاب روز تعطیل هفته ، سنجاق کردن تقویم به میز کار ، پیام رسان ( توانایی ارسال اس ام اس تکی گروهی ، پیگیری وضعیت اس ام اس ها جدید ) و ... می باشند.


نکته : جهت استفاده از این نسخه ی تقویم شمسی می بایست پیش نیاز آن ( مایکروسافت دات نت فریم ورک 3.5 یا بالاتر ) را روی سیستم نصب نمایید ؛ کاربرانی که از ویندوز ۷ استفاده می کنند نیاز به نصب هیچ برنامه ای به عنوان پیش نیاز ندارند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار فارسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود