دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Leawo SWF Encrypt 1.2.0.0 کد گذاری فایلهای فلش

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار فلش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/04/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 11422

کد گذاری فایلهای فلش
Leawo SWF Encrypt 1.2.0.0 نرم افزاری می باشد که توسط آن کدگذاری بر روی هسته فایل‌های فلش جهت جلوگیری از سرقت آنها انجام می گیرد.
طراحی های انیمیشن فلش در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین کارها برای درآمدزایی تبدیل شده است که افراد زیادی را که به عنوان یک طراح حرفه ای فلش شناخته می شوند و تمامی تخصص آن ها در طراحی تصاویر زیبا به صروت فلش می باشد مشغول به کار کرده است. طراحی حرفه ای فلش کار چندان آسانی نیست و کاربران عادی توانایی انجام این کار نرا ندارند. هرچند امروزه می توان نرم افزارهای مختلفی را دید که به کمک آن ها کاربران می توانند تا بدون نیاز به داشتن دانش در زمینه طراحی های فلش اقدام به ساخت این چنین آثاری نمایند و نیز نرم افزارهایی را می توان یافت که به عنوان Flash Decompiler شناخته شده اند که توسط این نرم افزارها می توان تصاویر و فایل های فلش را به صورت کد اولیه بازگردانی نمود و اجزای موجود در فایل فلش را برای ویرایش در اختیار داشت. با این روش کلیه زحماتی که یک طراح فلش حرفه ای برای ساخت انیمیشن خود کشیده به آسانی بوسیله دیگران نیز قابل استفاده می گردد.
Leawo SWF Encrypt نرم افزاری قدرتمند جهت رمزنگاری و کدگذاری فایل های SWF که فرمت مخصوص فلش هستند می باشد. به کمک این نرم افزار می توان فایل های SWF خروجی خود را به صورتی رمزنگاری نمایید که توسط نرم افزارهای Decompiler قابل بازیابی و استخراج اجزا تشکیل دهنده آن نباشد. این نرم افزار با نسخه های محتلف فلش برای رمزگذاری و کدگذاری سازگاری کامل داشته و از آنها پشتیبانی میکند. این نرم افزار از تولیدات شرکت Amayeta Software است.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار فلش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود