دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Adobe AIR 24.0.0.180 + SDK اجرای نرم افزار ساخته شده توسط Adobe AIR

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار فلش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16913

Adobe AIR پیش نیاز برنامه های تحت وب و فلش
Adobe Air خلاصه شده ی عبارت Adobe Integrated Runtime است که کار آن ایجاد Runtime در ارتباط با فعالیتهای سیستم می باشد.
در این حالت شما در هر زمانی و در هر جایی می توانید این مجموعه رو بکار بگیرید و در حقیقت نوعی پیش نیاز اجرای برنامه های کاربردی تحت وب و فلش می باشد.
Adobe AIR کدهای نوشته شده در Java Script ، Flash ، Actionscript ، HTML را به RIA تبدیل می کنید. از ویژگی های برنامه Adobe AIR می توان به ظاهر بسیار زیبا و مدرن اشاره کرد. با بهره گیری از فناوری GPU که در صنعت بازی و فیلم ها HD کاربرد دارد ، گرافیک این برنامه به صورت قابل توجهی افزایش یافته است.

Adobe Air چیست :
یکی از نکات اولیه ای که می بایست در رابطه با Adobe Air مد نظر داشته باشید این است که به راحتی می توانید در این Runtime از فایل های Swf,Htm,JS,Css,…. در کنار یکدیگر استفاده نمایید که دیگر خود را به یک IDE با امکانات و قابلیت های مشخص و محدود وابسته نخواهید کرد.
این Runtime به شکل Cross – OS کد نویسی شده است و در واقع می توانید بعد از طراحی Application خود آن را جهت استفاده در انواع OS های مختلف Deploy نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار فلش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود