دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Watermark Software SWF to GIF 4.1 تبدیل فایل فلش به انیمیشن گیف

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار فلش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14096

تبدیل فایل فلش به انیمیشن گیف
Watermark Software SWF to GIF نرم افزاری بسیار جالب و پرکاربرد برای تبدیل انواع فایل های فلش SWF به فرمت محبوب و پرکاربرد GIF که همان تبدیل فایل های SWF به انیمیشن های متحرک با فرمت GIF می باشد. فرمت SWF یا فلش برای ساخت برخی از انیمیشن ها کاربرد دارد و در برخی از مواقع نیاز است که به هردلیلی فایل SWF به فرمت معمول و محبوب GIF تبدیل شود که یکی از دلایلش قابل اجرا بودن روی تمامی مرورگرها بدون نیاز به پلاگینی خاص یا ویرایش فایل های SWF می باشد.
Watermark Software SWF to GIF نرم افزار قدرتمندی است که ویژگی ها و قابلیت های زیادی در هنگام تبدیل SWF به GIF به کاربر ارائه می کند که یکی از این قابلیت ها کنترل محدوده مورد نیاز برای تبدیل می باشد و به سادگی میتوانید فریم ها را برای تبدیل انتخاب نمایید.
برای مثل فایل فلشی دارای 10 ثانیه زمان می باشد و شما تنها قصد دارید که 2 ثانیه از ابتدا،انتها یا هر زمانی از آن 10 ثانیه را به فرمت GIF تبدیل نمایید،کافیست آن زمان را انتخاب کرده و به سادگی تبدیل خود را انجام دهید. همچنین توسط این نرم افزار کاربر قادر خواهد بود سایز و اندازه فایل خروجی را نیز تنظیم کند. افکت هایی نیز وجود دارد تا با استفاده از آن بتوانید به اثر خود زیبایی ببخشید. قابلیت تبدیل فایل SWF با عکس های پشت سرهم با فرمت هایی نظیر jpg و Png نیز امکان پذیر می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار فلش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود