دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Serial Box 01.2017 سریال نامبرهای نرم افزارهای مکینتاش

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » نرم افزار مکینتاش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16836

Serial Box سریال نامبرهای نرم افزارهای مکینتاش
Serial Box نرم افزار کاریردی برای کاربران سیستم عامل مکینتاش می باشد که بوسیله بانک اطلاعاتی قدرتمند آن سریال نامبر طیف وسیعی از نرم افزار ها و بازی های مخصوص استفاده در مک را در اختیار خواهند داشت.
همچنین با استفاده از این نرم افزار دیگر دلشوره فراموش و گم کردن سریال نامبر نرم افزار هایتان را ندارید زیرا این ابزار کلیه اطلاعات نرم افزار هایتان را در خود ذخیره خواهد کرد. Serial Box این توانایی را دارد تا سریال های خریداری شده یا وارد شده در نرم افزار های نصب شده روی سیستم را نیز با سرعتی بالا و بدون بوجود آمدن هیچ گونه مشکلی در کار اصلی نرم افزار در بانک اطلاعاتی خود بایگانی نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Serial Box مواردی همچون : جستجوی سریع ، حذف و ویرایش اطلاعات ، دخیره ی اطلاعات لازم برا ی نصب نرم افزار ، بکارگیری رمزهای عبور برای حفظ امنیت اطلاعات و ... می باشند.

برنامه های موجود در این مجموعه :
Serial Box
SerialSeeker
iSerial Reader

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » نرم افزار مکینتاش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود