دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Notepad++ 7.3.2 + Portable ویرایشگر قدرتمند و ساده متن

ویرایشگر قدرتمند و ساده متن
++Notepad ویرایشگر قدرتمند و متن بازی برای استفاده برنامه نویسان می باشد که با پشتیبانی از زبان های مختلف و ارائه طیف گسترده ای از ابزار ها سرعت عمل و راحتی را برای برنامه نویسان فراهم کرده است.
حتما تا بحال با برنامه ی Notepad خود ویندوز در موارد مختلفی کار کرده اید و با توجه به اینکه یکی از نیاز های ضروری کاربران می باشد گویا غول نرم افزاری مایکروسافت به جهت عدم کاهش نیاز کاربران به برنامه های مجموعه آفیس قصد تکمیل Notepad را ندارد و از این رو کاربران پیشرفته و برنامه نویسان حرفه ای در استفاده از آن همیشه دچار مشکل بوده اند.

نرم افزار ++Notepad برنامه ای می باشد که توسط آن قادر خواهید بود 44 زبان برنامه نویسی را ویرایش و با انواع مختلف فرمت های متنی ذخیره و سیو نمایید.
این نرم افزار با توجه به توانایی ، امکانات و ابزار بسیار مختلف ، خوب و کاربردی خود ابزاری جهت استفاده برنامه نویسان حرفه ای و حتی کاربران معمولی می باشد.

 

FinePrint 9.05 مدیریت مصرف جوهر پرینتر

FinePrint
FinePrint ابزاری حرفه ای جهت مدیریت و کنترل مصرف جوهر پرینتر است که با بهینه کردن چاپ اسناد به شما در صرفه جویی مقدار جوهر مصرفی پرینتر کمک خواهد کرد.
این برنامه به صورت یک پرینتر مجازی عمل کرده و با حذف صفحات ناخواسته، ترکیب چندین دستور چاپ با یکدیگر، مدیریت اسناد چاپی بایگانی ها، پیش نمایش اوراق چاپی، تهیه سریرگ های دیجیتالی و... باعث بهینه سازی فرایند چاپ اسناد و در نتیجه صرفه جویی در مصرف جوهر و کاغذ می گردد.

FinePrint دارای ویژگی هایی همچون: علامت گذاری اسناد با استفاده از متون سفارشی مانند "پیش نویس" یا "محرمانه"، ساخت سربرگ های الکترونیکی و اشکال مختلف به منظور افزایش سرعت کار در موارد تکراری، امکان کپی صفحات موجود در پرینتر به کلیپ بورد ویندوز، ذخیره صفحات در قالب فایل های JPEG، TIFF و فرمت های متنی و... می باشد.

 

Emurasoft EmEditor Professional 16.4.1 + Portable ویرایشگر متن حرفه ای

Emurasoft EmEditor Professional
EmEditor ویرایشگر متن قدرتمندی برای ویندوز است که به طور کامل از یونیکد پشتیبانی نموده و شما را قادر به ویرایش زبان های برنامه نویسی متعددی می سازد. از این برنامه می توان به منظور ساخت کلیدهای میانبر برای اجرای دستورات و عملیات مختلف نیز استفاده نمود.
این ویرایشگر متن حرفه ای با پشتبیانی از قابلیت ماکرو (Macro) به شما امکان ضبط تغییرات انجام شده توسط موس و کیبورد را می دهد و می توانید این تغییرات را در صورت نیاز هر چند بار که بخواهید تکرار کنید که برای مقاصد آموزشی و یا انجام کارهای روتین و خسته کننده بسیار مناسب می باشد.

EmEditor قابلیت برجسته ای که دارد سرعت بسیار بالای آن در اجرای فایل های متنی حجیم می باشد که در مقایسه با برنامه های مشابه بی نظیر می باشد و فایل های متنی چند گیگابایتی را در عرض چند ثانیه به صورت کامل لود می کند (با استفاده از سخت افزار متوسط). این ویراشگر متن حرفه ای به خوبی می تواند اشکالات شما را در زبان های مختلف برنامه نویسی مشخص نموده و محل دقیق کد اشتباه تایپ شده را گزارش دهد. در نسخه جدید همچنین می توانید با استفاده از javascript یا VBScript انواع دستورات مختلف را برای اجرای خودکار تعریف نمایید که این دو در برنامه نویسی HTML و یا اسکریپت نویسی ویندوز نیز بسیار مفید می باشند که در واقع عمل عیب یابی را برایتان انجام می دهند.

 

AVS Document Converter 3.1.2.247 + Portable تبدیل و نمایش اسناد

تبریل و نمایش اسناد
AVS Document Converter نرم افزاری کاربردی برای مشاهده و تبدیل انواع مختلف اسناد متنی به یکدیگر می باشد و توسط آن می توانید به راحتی فایل های متنی خود را به فرمت های مختلف تبدیل نمایید.
این برنامه شما را قادر می سازد تا فایل های متنی خود را به صورت گروهی و یکجا به فرمت دلخواه تبدیل کنید و برای بعضی از فرمت های خروجی برنامه مثل PDF کلمه عبور تعریف نمایید. این نرم افزار به خوبی از فرمت های رایج اسناد متنی مانند: PDF، DOC، DOCX، RTF، TXT، ODT، HTML، JPEG، TIFF و EPUB پشتیبانی می کند.

AVS Document Converter دارای ویژگی هایی از قبیل: تبدیل دسته ای اسناد متنی به یکدیگر با سرعت بالا، سوئیچ بین حالت های نمایش ریز و درست عکسها برای پیدا کردن صفحه مناسب، ساخت آرشیو اسناد متنی، ارسال فایل های تبدیل شده به ایمیل از داخل محیط برنامه، استخراج تصاویر از داخل فایل های متنی و ذخیره جداگانه آنها و... می باشد.

 

EssentialFax 1.80.2 ارسال و دریافت فکس با کامپیوتر

EssentialFax


EssentialFax نرم افزاری جهت ارسال و دریافت ایمیل توسط کامپیوتر است که با اکثر فکس مودم های رایج سازگاری کامل را دارد.
این برنامه کار ارسال و دریافت فکس را برایتان بسیار راحت می کند و اگر در اداره یا شرکتی مشغول به کار هستید که روزانه با تعداد بالایی فکس سر و کار دارید این برنامه می تواند دستیار خوبی برایتان باشد و باعث افزایش راندمان کاری شما شود.

EssentialFax از طریق گرینه Scan-to-Fax هر صفحه ای که باید فکس شود را برایتان اسکن نموده به قسمت Outbox منتقل می کند. تمامی فکس های موجود در Outbox را می توانید مشاهده، پرینت و یا ارسال نمایید. این برنامه با اضافه کردن یک درایور پرینتر مجازی به سیستم در واقع یک پرینتر برایتان خلق می کند که توسط آن می توانید نسخه قابل چاپ فکس های خود را نیز ایجاد نمایید. بعد از دریافت، فکس ها در جدولی لیست می شوند که می توانید آنها را مدیریت نموده و هر یک از آنها را که می خواهید مشاهده، پرینت و یا در صورت نیاز نداشتن حذف نمایید. این برنامه به خوبی از فرمت های استاندارد TIFF و PDF پشتیبانی می کند.

EssentialFax دارای ویژگی هایی مانند: سازگاری با اکثر مودم های موجود، ارسال گروهی فکس، قابلیت ایجاد یک Clone به منظور کپی کردن یک فکس دریافتی برای افراد متفاوت، ارسال فکس های دریافتی، ذخیره فکس های دریافتی به صورت اسناد PDF و ارسال آنها به عنوان فایل ضمیمه در ایمل ها، نمایش و پرینت فکس ها به گونه ای که می توانید تنظیم کنید به شکل خودکار فکس های دریافتی چاپ شوند و یا بعد از مشاهده آنها، انتقال لیست فکس های دریافتی و ارسالی و... می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد