دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Notepad++ 7.3.1 + Portable ویرایشگر قدرتمند و ساده متن

ویرایشگر قدرتمند و ساده متن
++Notepad ویرایشگر قدرتمند و متن بازی برای استفاده برنامه نویسان می باشد که با پشتیبانی از زبان های مختلف و ارائه طیف گسترده ای از ابزار ها سرعت عمل و راحتی را برای برنامه نویسان فراهم کرده است.
حتما تا بحال با برنامه ی Notepad خود ویندوز در موارد مختلفی کار کرده اید و با توجه به اینکه یکی از نیاز های ضروری کاربران می باشد گویا غول نرم افزاری مایکروسافت به جهت عدم کاهش نیاز کاربران به برنامه های مجموعه آفیس قصد تکمیل Notepad را ندارد و از این رو کاربران پیشرفته و برنامه نویسان حرفه ای در استفاده از آن همیشه دچار مشکل بوده اند.

نرم افزار ++Notepad برنامه ای می باشد که توسط آن قادر خواهید بود 44 زبان برنامه نویسی را ویرایش و با انواع مختلف فرمت های متنی ذخیره و سیو نمایید.
این نرم افزار با توجه به توانایی ، امکانات و ابزار بسیار مختلف ، خوب و کاربردی خود ابزاری جهت استفاده برنامه نویسان حرفه ای و حتی کاربران معمولی می باشد.

 

Asset Manager 2016 Enterprise 1.0.1182.0 Final مدیریت اموال

Asset Manager Enterprise مدیریت اموال
Asset Manager نرم افزاری کاملا کاربردی جهت مدیریت کامل بر اموال و موجودی در شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد.
با استفاده از این ابزار شما همیشه نسبت به وضعیت دارایی های خود اطلاعات کاملی دارید و قادر خواهید بود برچسب های بارکد را برای دارایی های خود چاپ نمایید. وجود بارکد این کمک را به کاربران می کند تا در زمانی کوتاه و توسط بارکد به مطلب مورد نظر دسترسی پیدا کنند که این کار از بوسیله اسکنر این برنامه انجام می شود. این نرم افزار در زمینه مدیریت دارایی هایتان می تواند نقش دستیارتان را ایفا کند می باشد.
اگر شما نیز از آن دسته افرادی می باشید که به فکر جلوگیری از اتلاف وقت ، تلاش و هزینه های جستجو برای دارایی های خود عستید بهترین پیشنهاد جهت این کار نرم افزار Kaizen Software Asset Manager 2014 می باشد. این برنامه که به منظور مدیریت دارایی ها طراحی و کدنویسی شده به شما کمک خواهد کرد تا همیشه به صورتی دقیق بدانید در چه مکان هایی چه مقدار دارایی دارید و همچنین چه مقدار از آن دارایی هزینه و یا به چه میزان به آن افزوده شده است.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Asset Manager Enterprise مورادی نظیر : چاپ بارکد دارایی ها ، و یا استفاده از بارکد موجود برای شناسایی دارایی ها ، پیگیری دارایی های بسیار زیاد و نامحدود ، ساخت آسان ضمیمه تصاویر ، دفترچه راهنما مالک ، فایلهای دیگر و... ، بررسی اقلامی که در اختیار کارکنان قرار میگیرد ، و حفظ تاریخچه کامل از مالکیت اموال و دارایی ،اطلاع کامل و به روز نسبت به فروشندگان و اطلاعات تماس مرتبط به هر یک از آنها ، چاپ و ذخیره گزارش دارایی ها در فرمت های گوناگون و ... می باشند.

 

AceText 3.2.0 Retail مدیریت متن

AceText مدیریت متن
AceText نرم افزاری ساده و قدرتمند برای مدیریت متن می باشد. این برنامه سرعت تمام کارهای شما نظیر ویرایش متن، نوشتن، برنامه نویسی، جستجو، جمع آوری اطلاعات، ارسال و پاسخ دهی به ایمیل، پیغام و چت و ... را به شکل چشم گیری افزایش می دهد.

 

Abelssoft MoneyFox 2016.6.1 مدیریت درآمدها و هزینه ها

Abelssoft MoneyFox مدیریت درآمدها و هزینه ها
Abelssoft MoneyFox نرم افزار ساده جهت کنترل و بررسی مخارج و درآمدهای اشخاص می باشد.
شما می توانید توسط Abelssoft MoneyFox ، چندین حساب مانند حساب های بانکی،حساب های نقدی، کارت های اعتباری و غیره را به خوبی مدیریت کنید. این نرم افزار با پشتیبانی از ثبت چندین کاربر مختلف و فراهم کردن گزارش های مختلف می تواند به شما در سازمان دهی دخل و خرجتان کمک کند.

 

ExamDiff Pro Master 8.0.1.8 مقایسه فایلها و فولدرها

ExamDiff Pro Master مقایسه فایلها و فولدرها
ExamDiff Pro Master نرم افزاری قوی در زمینه مقایسه دقیق فایل ها و پوشه ها برای ویندوز می باشد. این نرم افزار فایل ها کاربر را از وجود فایل های کاملا یکسان و تکراری با خبر می سازد که در نتیجه می توان با حذف آن ها عملکرد سیستم را بهبود بخشید. تغییر ترک ها در فایل ها و پوشه ها، مقایسه سریع نسخه های مختلف اسناد، همگام سازی پوشه شما، انتشار نتایج مختلف با دیگران، افزایش بهره وری در هنگام کاهش خطاها، استفاده آسان و ... از ویژگی های این نرم افزار می باشد. این نرم افزار کاربردی که حجم بسیار پائینی هم دارد به راحتی و پس از نصب به جست و جوی فایل های تکراری با متدهای مختلف می پردازد و پس از یافتن نمونه های مشابه با توجه به خواسته کاربر آن ها را حذف می نماید.
این نرم افزار ابزار بسیار مفید برای وب مستر ها و یا طراحان وب سایت و یا برای هر کسی که نیاز به نگهداری نسخه هائی از فایل ها در دو مکان مختلف می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد