دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AVS Document Converter 3.1.2.247 + Portable تبدیل و نمایش اسناد

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار آفیس | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 23341

تبریل و نمایش اسناد
AVS Document Converter نرم افزاری کاربردی برای مشاهده و تبدیل انواع مختلف اسناد متنی به یکدیگر می باشد و توسط آن می توانید به راحتی فایل های متنی خود را به فرمت های مختلف تبدیل نمایید.
این برنامه شما را قادر می سازد تا فایل های متنی خود را به صورت گروهی و یکجا به فرمت دلخواه تبدیل کنید و برای بعضی از فرمت های خروجی برنامه مثل PDF کلمه عبور تعریف نمایید. این نرم افزار به خوبی از فرمت های رایج اسناد متنی مانند: PDF، DOC، DOCX، RTF، TXT، ODT، HTML، JPEG، TIFF و EPUB پشتیبانی می کند.

AVS Document Converter دارای ویژگی هایی از قبیل: تبدیل دسته ای اسناد متنی به یکدیگر با سرعت بالا، سوئیچ بین حالت های نمایش ریز و درست عکسها برای پیدا کردن صفحه مناسب، ساخت آرشیو اسناد متنی، ارسال فایل های تبدیل شده به ایمیل از داخل محیط برنامه، استخراج تصاویر از داخل فایل های متنی و ذخیره جداگانه آنها و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار آفیس

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود