دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Printers Apprentice 8.1.35.1 مدیریت فونت های ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار آفیس | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/04/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 81

مدیریت فونت های ویندوز
Printers Apprentice 8.1.35.1 نرم افزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر فونت های ویندوز است که با ایجاد محیطی کاربر پسند امکان مشاهده و مدیریت فونت های نصب شده را فراهم می آورد.
یک طراح گرافیک که با تعداد زیادی فونت و قلم روی سیستم خود سرو کار دارد ، حتماً به این نرم افزار نیاز پیدا خواهید کرد. کار کردن با این نرم افزار به نحوی است که می توان ، فونت ها را مدیریت نمود ، پیش نمایش آن ها را مشاهده کرد و آن ها را ذخیره ، نصب و یا چاپ کرد. با این صورت که کاربران می توانند با این برنامه شکل فونت ها را در اندازه های مختلف به صورت همزمان ببینند. بوسیله این نرم افزار می توان فونت های مختلفی را نصب و پاک نمود و مدیریت بیشتری را نسبت به بخش قلم های پیش فرض خود ویندوز بر روی قلم های کامپیوتر خود داشت. از این نرم افزار به عنوان مکمل بخش قلم های ویندوز نیز نام برده می شود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Printers Apprentice :

- قابلیت مقایسه فونت ها
- مدیریت بر فونت ها و قلم ها
- امکان نمایش سمبل و کاراکترها
- سهولت در نصب و حذف فونت ها
- توانایی نصب و حذف گروهی فونت ها
- قابلیت پیش نمایش قلم ها و فونت ها
- چاپ فونت ها به همراه تنظیمات مربوط
- دسته بندی فونت ها برای استفاده آسان تر
- قابلیت گردآوری و جمع آوری فونت ها و تهیه کاتالوگ
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار آفیس

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود