دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Notepad++ 7.3.2 + Portable ویرایشگر قدرتمند و ساده متن

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار آفیس | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 24050

ویرایشگر قدرتمند و ساده متن
++Notepad ویرایشگر قدرتمند و متن بازی برای استفاده برنامه نویسان می باشد که با پشتیبانی از زبان های مختلف و ارائه طیف گسترده ای از ابزار ها سرعت عمل و راحتی را برای برنامه نویسان فراهم کرده است.
حتما تا بحال با برنامه ی Notepad خود ویندوز در موارد مختلفی کار کرده اید و با توجه به اینکه یکی از نیاز های ضروری کاربران می باشد گویا غول نرم افزاری مایکروسافت به جهت عدم کاهش نیاز کاربران به برنامه های مجموعه آفیس قصد تکمیل Notepad را ندارد و از این رو کاربران پیشرفته و برنامه نویسان حرفه ای در استفاده از آن همیشه دچار مشکل بوده اند.

نرم افزار ++Notepad برنامه ای می باشد که توسط آن قادر خواهید بود 44 زبان برنامه نویسی را ویرایش و با انواع مختلف فرمت های متنی ذخیره و سیو نمایید.
این نرم افزار با توجه به توانایی ، امکانات و ابزار بسیار مختلف ، خوب و کاربردی خود ابزاری جهت استفاده برنامه نویسان حرفه ای و حتی کاربران معمولی می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار آفیس

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود