دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Atlantis Word Processor 2.0.5.0 + Portable جایگزین Word

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار آفیس | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/6 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19793

Atlantis Word Processor جایگزین Word
Atlantis Word Processor نرم افزار و واژه پردازی قدرتمند می باشد که با فراهم آوردن امکانات فراوان می تواند جایگزین مناسبی برای نرم افزار سنگین Word باشد.
این ویرایشگر که از اسم آن نیز پیداست دارای ابزار گوناگونی جهت پردازش کلمات و کاراکترهای متنی می باشد و استفاده از آن همانند MS Word بسیار راحت می باشد.

Atlantis Word Processor شما را در انجام کارهای معمول و رایج روی فایل های متنی از برنامه های سنگین مجموعه آفیس مایکروسافت بی نیاز می کند و به آسانی می توانید به تایپ و ساخت متن پرداخته در صورت نیاز تصاویر را نیز داخل متون بکاربگیرید. همچنین از افکت ها نمایشی ساده و تصاویر کوچو نیز می توانید استفاده نمایید.

Atlantis Word Processor دارای امکانات مختلفی مانند : توابع جستجو پیشرفته، تغییر حالت نمایش و مدیریت نوار ابزار، شماره صفحه، نماد های سفارشی، لینک، فهرست مطالب، پانوشت، تاریخ و زمان، ویرایش زمینه ها، تغییر زبان برنامه، نصب برنامه روی یک درایو قابل جابجایی (Portable)، تنظیم مجدد کلید های میانبر برنامه، سفارشی کردن نوار ابزار، چک کردن غلط املایی و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار آفیس

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود